Виж само едно мнение
  #60  
Стар 05-02-2019
alexandrow alexandrow не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 7 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
В пост 45 колегата е писал че със малък филипс свободния канал се отваря нормано (има и звук и картина).

Имам същия телевизор и го преоверих, наистина работи канала. Нямам обаче модул за да тествам с него.
В пост 45 има нещо странно - пише, че транспондера е 12117/вертикално. Не знам как е било преди 5 дни, но в момента 12117 навсякъде го дават хоризонтален и така го намира и моя телевизор.

Можеш ли да потвърдиш, че в момента The Voice от 12117H (не Булсатския, който също е свободен) се отваря с картина при теб? Аз ъпдейтвах моя телевизор, също Филипс, с последен фирмуеър от края на декември, ресетвах, но не ще - само звук и със и без модул сложен. От VU+ The Voice 12117H се отваря и има картина - и със и без модул. Но на VU+ всичкото HD прави квадрати или "татко Барба", както се изразява един колега. Къде повече, къде по-малко, но на Max Sport е поне един път в минута пълно мазало, на другите канали по-рядко. На SD каналите е почти незабележимо, но на минута поне има едва доловимо прекъсване в звука. Филипса не отваря нищо с картина, без модул не издава и звук на кодираните. Според мен модула работи и проблема е в кодека, но няма как да знам, разбира се.
Отговори с цитат