Виж само едно мнение
  #46  
Стар 16-04-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Благодаря за поста, аз със сигурност ще потърся фирма за сателитна техника. Няма да си купя операторски приемник. Имам въпроси, предполагам, че този форум е за това все пак ако може да се помогне на човек, пък бил той и напълно начинаещ... Въпросите ми са до някъде тъпи за вас, но ако вие бяхте на мое място, може би и вие щяхте да питате подобни неща? Мисля че съм в правилния форум и в правилната тема - форум за начинаещи? Или съм объркал мястото ?
Знам, че има добри хора, които разбират какво питам и ще ми помогнат! Благодаря им предварително!
Уцелил си мястото, но въпросите ти са много общи, не са насочващи. И не са глупави. А за да получиш конкретен отговор, някой трябва да седне и да изпише около 10 страници тук. Сам се сещаш, че никой няма да го направи, затова ти казваме какво трябва да четеш, ти го приемаш като подигравка. Никой не се подиграва с теб и въпросите ти, но и никой няма да седне да ти проведе курс започвайки с това какво е антена, какво е кабел, какво е приемник... Всички сме се научили с четене, някои с опит - проба-грешка, чак тогава идват въпросите на които можеш да получиш отговор.
Отговори с цитат