Виж само едно мнение
  #26  
Стар 28-01-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,604
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Марияне, а дали от това което си написал си правиш извода, че вие великите величковци така само си изяждате хляба. От това което си написал става ясно, смяната на линеен мотор е фасулска работа и не струва парите които искате . Аз търсих някои да ми настрои антените и понеже се отзовахте тутакси - псувайки и оплювайки, колко сме мурзилки и глупаци , сега даже сам су настроих 210 парабола с линеен мотор. Без мечешките ви услуги. Което още веднъж показва, че след като глупаци като мен се справят с мултифиид на булсатка 13-16-23 и настройка на 210 парабола с линеен мотор, значи оценката на труда ви е повече алчност и надувка отколкото хоби. Напсувайте ме и ми обяснете колко съм прост, само където на вълка врата му е дебел .... знаете защо.
Все по малко ще ви търсят. И то предимно такива дето наистина са яки глупаци на тема сателити.



Sent from my phone using Tapatalk
Смяната на линеен мотор е фасулска работа и не изисква умствен труд,малко хамалогия при по голяма антена,но 50лв е предоволно,без настройка!Някой поиска 100, щото руснаците плащали повече!А за настройка си е друга тарифата!Няма как на 2 метра да е под 50лв,ако сам си си сложил антената на кола,говоря от 54 ляво до 30 дясно!Това е процедура, високоинтелектна,която се прави за 1час,някои я правят за дни,други месеци не могат да си оправят дъгата,ти сигурно си по средата,щом си успял,но това не те прави разбирач!Ако сега те сложа на една 210,бас ловя,че една седмица,няма да ти стигне и пак ще ти намеря грешки!И при това само настройка!Ами ако трябва и стойка да дялкаш на някоя тераса или да качваш електрожена на на покрива,да речеме в днешния ден,да дигаш на покрива с въже,ти ще тръгнеш ли за 200лв?Предполагам ,че няма!Хубаво е че си настроил твойта,но като отидеш на втората или третата и изядеш дебелия,поради незнаене и неможене,ела тогава да ми разправяш,колко ти е дебел врата!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
oldman (29-01-2017), Ooo_Pepi (28-01-2017)