Виж само едно мнение
  #21  
Стар 28-01-2017
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Напоследък /в последните 1-2 години/ забелязвам една тенденция, всеки да иска да му се върши работа за около 10-20лв., без значение каква... Един приятел, който прави инсталации, отива на оглед на обект - говорим за 50 и кусур точки, чисто нова инсталация с къртене, дупчене на трегери, защото условието е тоците да минават над окачения таван, да се монтират контакти, ключове и осветителни тела и т.н. и т.н. и оня казал:"За 100лв. ще стане, нали?"... Естествено моят човек си тръгнал, без коментар... Да кърти три дни, да прекарва кабели, да виси по стълби и това за 100лв... Ми как да стане... Децата му и те сирене ядат... Един комшия ми обясняваше, как според него, цената за 4 гуми демонтаж, баланс и монтаж, не трябвало да надвишава 10лв., щото над тая цена, му се струвало скъпо. Пък той се изживява като някакъв майстор /разбирай зидаро-мазач/, като неговият труд си го оценява на 10лв./квадратен метър... при средна цена 6лв.
Изобщо... Той тарикат да дере кожи, ама като трябва той да плаща - скъпо...
Ми като е скъпо, да си купи баланс машина, крикм тежести, инструменти и да си го прави сам, както и оня сам да си направи инсталацията.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
Ooo_Pepi (28-01-2017)