Виж само едно мнение
  #29  
Стар 20-08-2016
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,699
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Абе и аз на това се надявам,15 бимбарици за 85 инча и да дава у зелено с единия,а у лилаво с другия!Собственика може да получи инфаркт,тия от Панасоник не ебават,те изобщо не разбират ,какво им говориш!
От месец и половина,всички нови имиджи за ВУ 4к подържат HDR,пускаш приемник,телевизора разпознава HDR,цялото меню за настройки в тивито се блокира,защото това е идеята,излиза един контраст,който сигурно е 200% и няма как да го смъкнеш,ще ти изкърти зъбите!Сега не съм инсталирал Video enhancement на вуто, да видя оттам дали ще повлие!Но не е работа,явно някъде се бърка,може би при имиджите!
Panasonic са трудни с комуникацията и си правят, каквото и когато сметнат за необходимо - разбирай рядко и в краен случай ... Писал съм им преди години за проблема с ЕПГ при кабеларки и няма оправия - още си са със същия проблем . Повечето им неща бачкат безпроблемно още при пускането на моделите (за разлика от други марки), но ако има нещо "счупено" са тежки гемии докато го оправят ...

Във всички ревюта дето съм гледал да тестват с подаден HDR сигнал Панасоник са даже с най-точно предаване - може би прекалено точно и без толеранс и от там проблема с ресивърите ...
Отговори с цитат