Виж само едно мнение
  #12  
Стар 08-02-2016
наском наском не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Wink

Здравей ,не искам да правя реклама на китайските боксове ,но аз доста съм сменил и продал от тях и за сега най добър е M8S на Amlogic S812 с H265 кодировка и 2 Ghz порцесор с 2Gb/8Gb памет.Отлично се държи с кодито с Cloudtv,а да не говорим за Youtube или какъвто и да е др.Плейва без проблем 4к видео и почти никога не забива,само някой път когато не може да отвори някой стрим канал от кодито или пък аз най много гледам IP камери от цял свят, ако не може да ги отвори или в момента камерите не работят то върти дълго време ,но все пак не забива
Има много други подобни устройства ,но за тази цена е може би най доброто.Досега несъм имал никакъв проблем с софтуера или с устройството като цяло,дори захранването не е давало проблем.Поддържа и AV за старите телевизори,но в комплект не го изпращат китайците ,само след заявка мога да го изпратя.Имам и друг бокс но е с Rockchip Rk3188 2gb/16gb.Може да се ползва безжична мишка или мини клавиатура,сядаш и си пишеш от растояние.
За жалост цената става по висока при доставката ,защото почти всички отиват на митницата и се заплаща допълнително ДДС върху стойността на устройството.
Ето линк :
http://www.everbuying.net/product923754.html
Вижте в OLX за модела
Smart TV Box M8S и M8C Amlogic S812 Android 4.4.2
Petrov

Последно редактирано от наском : 08-02-2016 на 00:19
Отговори с цитат