Виж само едно мнение
  #37  
Стар 09-09-2015
ВБокСБГ ВБокСБГ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Мнения: 7
Благодари: 2
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Здравей, Мартин_89
Веднага да кажа, че за да те поправим, трябва да дадеш повече информация - какъв телевизор имаш, LG ли е и модела (аз съм с **LA660 с Неткаст от 2013 г) и успял ли си да качиш приложението? На сайта: http://siptv.eu/faq/lg/ ги пише подробно тези неща на EN и руски, но може да се пусне и без флашка с промяна на DNSа на ТВ. За да качваш твои си плейлисти, трябва еднократна регистрация (това също го пише там) 5 евро, която трябва да направиш. Когато преведеш парите, пишеш мейл на човека с мак адреса на ТВто и той го вкарва на сайта. Приложението (уиджета) работи и в момента гледам плейлист от сайта torrent-tv.ru, там в момента има и някои български програми.
Приложението или го качваш от маркет, или го пускаш с промяна на DNS и всъщност пускаш друго приложение от премиум пакета, или зависи от модела ТВ - от флашка. Когато пуснеш приложението на ТВ, то зарежда плейлиста, който си качил последно на сайта http://siptv.eu/mylist/.
Тъй като пишеш, че си нов, най-лесно ще ти е да се регистрираш на torrent-tv.ru, те си имат собствен уиджет, който се пуска пак с промяна на DNS сървъра в ТВ (там е обяснено как), за ВИП на сайта обаче се плаща месечна такса. ВИПа има плейлиста с всичките им канали, в момента мисля са повече от 540.
МАК адреса на ТВ можеш да го видиш от рутера, в който си го вързал или от самия ТВ - смарт/мрежа/състояние на мрежата (зависи от модела). Най-добре е да го вкл. с ЛАН кабел, с уай-фай има проблеми на LG.
Разбира се, плейлист може да си направиш и безплатно, но не е толкова лесно да се пусне на ТВто. Може да е сървърен, т.е. ТВ направо отваря поток или лист с канал от външно IP, или можеш да пуснеш прокси на компа и ТВ отваря всички канали през локалната мрежа, а всъщност ги получава компютъра.
Успех
Отговори с цитат