Виж само едно мнение
  #36  
Стар 07-01-2015
витри витри не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 32
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте на всички и ЧНГ!
Аз мога да споделя впечатления за тази машинка.
По отношение за тунерите колегата Neo64 е написал какво е положението и аз няма да преповтарям.
Относно сигнала в db: За настройка на антените използвам булсатски приемник, тъй като знам долу горе какви са децибелите за добър сигнал.
Антената е 90см и сигнала, който постигнах с нея е 17,77db на 12647. Разменям приемниците и показателите на Екстренда са - 10,4 до 11db но започва да цифровизира на 3,50db (на бусатския на 3,5db няма картина). Абсолютно същата е ситуацията с опенпли, опенатв, опенхта и алианс.
За приемника мога да кажа, че е доста бърз в сравнение с 4000. С колегата zoro35813 (на който съм изключително задължен за търпението). Флашвахме едновременно приемниците и от там е и базата за сравнение. Картината на HD каналите е кристална но на SD е леко мътна но, това може да се дължи на това, че аз се мъча да я разпъна на 60" и от там идва мътилката.
По отношение на поддръжката, има имиджи от всички разработчици с изключение на VIX. Плъгините се актуализират и лека по-лека всичко ще си дойде на мястото.
На въпроса на bigdjon дали си струва приемника, аз ще отговоря, че не съжалявам за покупката си (SatBox - Ники благодаря за коректното отношение)!

Щастие на всички!!!
__________________
Xtrend ET8000_2 x DVB-S2 + ET4000 / Dish: Triax TD-110=>36b + TotalTV-90=>39° Русе

Последно редактирано от витри : 07-01-2015 на 17:03
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на витри за този полезен пост :
SatBox EOOD (07-01-2015)