Виж само едно мнение
  #12  
Стар 30-11-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gena_Bs Вижте мненията
Благодаря отново!
Пуснах въпрос в другия форум за избор на ТВ и проблеми с CAM Вива.

Може да не съм се изразил правилно - трябва ми конвертор с два НЧ изхода. Единия кабел остава на старото място, новия - свързвам към втория изход. Понеже ми са подарък конверторите, чудех се дали да сложа моноблока или обикновения twin. Явно ще е последния, че ще ми отнеме много време настройката на другия.
Като ти трябва с ДВА НЕЗАВИСИМИ ИЗХОДА, ще сложиш такъв. И ще имаш сигнал и на двата кабела, единият в Бокса, вторият където искаш. Само не разбрах защо през цялото време питаше за моноблока където и без очила се вижда , че изходът е ЕДИН и е написано , че е с вграден дисек. Вярвам скъсал си се да четеш описанието му , в търсенето на "супер" конвертор за спътник със силен сигнал)) Или черният цвят просто те кефи с добавките ,"мега" , " ултра " и т.н. Настрой си добре чинията , за да гледаш 45 и 46, сложи си на рейка втори туин/например втора употреба червено инверто/ и гледай и турците. А ако искаш само при много силните дъждове да имаш малки проблеми,бръкни се 50 кинта и си купи 1 м. чиния. К'вото ще ти отговорят в другият форум, това ще ти отговорят и в този. Пищещите са едни и същи )) По-добре питай кой реално има Виваком модул и на какви модели телевизори с CI+ как се държи. На Панасоник точно ще ти заработи. От 1800 лева нагоре)) Както разбирам акцентираш, че конверторите са "подарък",т.е. аванта .Един дори инов конвертор с 2 независими изхода ,не е заоблачно скъп)
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 30-11-2014 на 21:07
Отговори с цитат