Виж само едно мнение
  #58  
Стар 11-10-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Заформя се един бермудски триъгълник, нагласих го тренда, всичко си бачкаше, но едно голямо НО, след като го изкл. на standby и след около 30 мин се опитах да го пусна, пак направи същото.
След като се наср@ резмених HDMI-те на тренда и расберито, рестарт на телевизор, тренд, расбери и тръгна пак.
Сега ще го дебна дали ще направи пак мизерията и мисля, ако се намаже пак, да го пусна без UPS-a, (за да елиминирам ако проблема е от там) както Явор каза, само ме претиснява, като телевизора е след UPS-a, а приемника преди, да не се появи потенциална разлика на входовете на HDMI и така да опукам я единия, я другия (въпреки, че UPS-a не е галванически развързан)

Поздрави.
Не знам с тези юпс-и дали е по-добре или напротив.
Като цяло бях силен привърженик, но вече се чудя дали не ми създават повече проблеми от това че пазят от кратковременните сривове . навремето и лан протектора им ползвах, ама повече от година съм на оптика, а проблемите са доста, явно първо на по-слабите места удря - 4 конвертора заминаха, да речем имало е потенциал от някъде ( на някой комшия бойлера може да е офазил ), вече всички корпуси на приемници и тв-та са еквипотенциални , но два НДМИ входа да ми заминат в рамките на 1-2 месеца ,,, не знам какво да мисля , осцилоскоп нямам под ръка
Отговори с цитат