Виж само едно мнение
  #15  
Стар 16-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

да минем към предложения за двойни ОС и всички цифрови телевизии в едно - T,C,S в диапазон 300 лева - ако има такива други разбира се . Аз съм достатъчно добре за да погледна после в техните мануали какви рам мрам имат и т.н. и да си преценя, нали така . Който чете после нека пита какво не му е ясно , нали затова е тема затова е обсъждане ?

Така ... Сивик , моля да не ме учиш как се пише , защото аз не измислям мануалите . В едни от тях пише в МЕГАБИТИ , а в други в МЕГАБАЙТИ . И аз казвам че мегабитите се делят на 8 за да получиш реални мегабайти . Това е инфо за четящите и незнаещи какво е . Шото друго е да го видиш как е , друго е да видиш 1024Mbit и да си мислиш че това е 1024 мегабайта тоест 1 гигабайт ? Прави разлика между инфо и грешки. Аз където е нужно винаги пиша след това Мбит/Mbit независимо на Бг ли го пиша или не . но когато не е Мбит значи е МБ/MB аз постоянно превключвам на Бг и на EN нормално е да забравя някое превключване нали ?



До тук една безмислена страница , а да видим колко ще станат преди предложение за друг приемник с който да се запозная и да има такива или по хубави параметри като Амикото и Триплекс-а

Последно редактирано от Йовчо Димов : 16-10-2013 на 19:19
Отговори с цитат