Виж само едно мнение
  #64  
Стар 04-09-2013
Аватара на rico82
rico82 rico82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: София, Плевен
Мнения: 122
Благодари: 34
Получил благодарност:
25 пъти в 14 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
обяд без пари няма! обаче всеки чете както му отърва. никой не е против фрее сървърите просто те са фрее 3 дена и след това със записи това е проблема ама тая подробност тука се пропуска от 82ките. ок пуснал рашо фрее ама да остане фрее и след това. и какво като този не е негов като спре след няколко дена и му пишат на лично и оп рашко с оферта и с чужда пита помен за зарибявка. Не съм шейх и не ми бъркате в интереса просто не може хора не спали и наляли сума средства и време да бъдат ощетени от такива със сървър на 500s.
Безплатен обяд не искам, искам само да пробвам тия прословути стабилни сървари да видя поне заслужават ли си парите. Не мога да платя за нещо, което не знам как работи.
И нищо не пропускам, и да иска пари, и да не иска това си е негова грижа. Аз не видях до сега да е искал някъде по форума. Ти видял ли си? Пък нали се сещаш, че тоя сървър на 500с не е като онези, които са вкарали пари за скъпа техника и т.н. А какво означава ощетени? Сателитните оператори не са ли ощетени? Те пари за техника и поддръжка не дават, така ли? Който е вкарал тея пари да си е правил сметката. Риск печели, риск губи. Ако на Рашо линията не струва, или сървъра не издържи, "клиентите" му ще идат пак при другите шейхове със скъпата техника, нали? Или какво, тоя форум е само за избрани шейхове ли? Конкуренция не може да има? Ако е така да кажат, да знаем ние от простолюдието.
Отговори с цитат