Виж само едно мнение
  #2  
Стар 20-10-2009
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да продължа как автоматично да си сваляме субтитри с Дриймбокса.Използва се плъгина ASD. Да уточня само че не на всички имиджи работи. Лично аз го пробвах на SifTeam 1.9.4 и не работеше. На SifTeam 1.9.3D тръгна от раз. Плъгина се сваля от адоните и приемника се рестартира. Преди да го настроите е необходимо да си направите регистрация в http://www.soft-dream.net/asd/login.php .
След това стартирате от жълтия панел и се получава това

В полето Options настройвате така

само че с вашите юзер и парола от горния сайт. Давате Save и ресвате бокса.
После си избирате филма и стартирате плъгина ASD. Избирате опцията Movies и в последващото меню търсите субтитрите по EPG. Ако не се намерят субтитри се изписва че няма резултати. Ако има то излизат всички и трябва да потърсите дали има такива BG. Ако има ги сваляте с ОК и излизате от плъгина. После си стартирате другият плъгин Drtic и нататък вече е ясно.
В последно време в сайта за субтитрите има доста качени на BG от колегата Petkoshop и аз съм му благодарен. Също и вие може да качвате субтитри в сайта. Има и упътване.
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на Devnull за този полезен пост
exodus (17-05-2010), gentu (21-10-2009), miros123 (21-10-2009), ВЛАДО (21-10-2009), Ники (21-10-2009), ТИНТИН (21-10-2009)