Виж само едно мнение
  #14  
Стар 27-12-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Слушаите приятели - никои доставчик (колкото и голям да е ) НЯМА ДА ИЗДЪРЖИ ДЪЛГО БЕЗ КАНАЛИТЕ НА БТВ.Колкото някои да искат- просто няма как да стане.Които не иска да не ги гледа - просто другите 90% ги искат и ако Булсатком не може да ги предостави , ВСЕКИ ЩЕ НАМЕРИ АЛТЕРНАТИВИ за да гледа БТВ.
Идеята е не да ги няма, а да има възможност за избор. След като претенциите на ер малък медиа груп са за анблок канали, следва да има възможност същите да са отделени в самостоятелен пакет, който можеш да си плащаш или не. Разбира се, байрам тъвъ знаят чудесно, че ако това стане, ще лъсне цялата истина дали и до каква степен са "любимата телевизия на народа". Колкото и да ми е любима (аз, лично не мога да ги дишам), ако ми хакнат 3 кинта месечно за пакет, ще ги дам, заради майка ми, която им е фен (пенсионерска работа, да е жива и здрава). За мен и моето семейство обаче, те ще трябва да ми плащат, за да ги гледам. Цялата тази тирада е за нещо много просто - възможност за избор. Нищо повече.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е

Последно редактирано от Wanderer : 27-12-2012 на 20:07