Виж само едно мнение
  #32  
Стар 17-12-2012
Аватара на MaxSat
MaxSat MaxSat не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 53
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
От около седмица се наблюдава следния проблем. Сутрин не иска да стартира от дистанционното. Вадя го от контакта и тогава тръгва. Забелязах че от 39 не прехвърля на 23.3 на вертикала, а само на хоризонтала. Ако погледам малко и го изкл от дистанцион. и пак го вкл, пали, но ако престои повече и неще. Веднага си мисля за кондензатори, но още е в гаранция и не ми се отваря. Понеже на кабела имам малка снадка, и когато превкл. от 39х към 23.5в и пише че няма сигнал, но ако отвия Ф конектора и пак го сложа веднага прехвърля. Затова реших първо да питам тук, дали е от някой конденз. който неможе да подаде достатъчно напреж?
Досега не съм срещнал скапани кондензатори на този приемник, ако при теб е така ти ще си първият от 1000. Относно проблема с включването от дистанционното не мога да изкажа мнение, понеже никога не го изключвам (консумацията в Standby режим е с 0,1 A по-ниска от тази в работен режим). Относно проблема с превключването мисля че трябва да провериш дайсека в какво състояние е.
__________________

Официален вносител на всички продукти с марка Мах. Посетете нашия онлайн магазин
Maxsat.eu

Последно редактирано от MaxSat : 17-12-2012 на 09:34
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на MaxSat за този полезен пост :
берри1 (10-06-2013)