Виж само едно мнение
  #16  
Стар 17-11-2012
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Създател Вижте мненията
С Bitdefender съм, но все тая, до момента нямам напредък с файъруола. Продължавам да споделям какво се случва, за да има полза от всичките тия писания тук и бъдещите поколения след нас да не си блъскат тиквите като мен Значи, гледам видео от споделена папка на лаптопа. Cъщо може да се слуша музика и да се гледат картинки. Не може, или поне аз все още не съм разбрал как да стане, да се гледа стрийм от нета или да гледаш какво има на десктопа в момента, както когато връзката е с кабел. Някакви идеи в това отношение? Друг проблем който възниква е, че файлове, които съм гледал без никакъв проблем вчера днес вече не искат да се отварят и дава съобщение No Suppotred File Format. На какво би могло да се дължи това и как да се оправи? На Лаптопа съм с Windows Media Player 11 и на него файловете си вървят.
За да гледаш стрйим си използваи браузъра на ТВ (защо трябва да е през лаптопа).
За да си виждаш десктопа трябва да споделиш екрана на компа с ТВ, без кабел няма как да стане. (втори монитор)
No Suppotred File Format- Има на програмата горе бутон за опресняване на фаиловете.Няма как да не може да ги плеиваш.

Последно редактирано от пешето : 17-11-2012 на 22:15
Отговори с цитат