Виж само едно мнение
  #29  
Стар 03-11-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега, трудно е човек да ти даде съвет при условие, че искаш от нас да ти кажем дали на теб ще ти хареса нещо по твоите критерии... Това, което аз лично мога да ти кажа е какво ми харесва по моите критерии...
1. БУЛСАТ са рязко надолу, защото всичките пари , които плащаш за ТВ отиват за разработване на новата им GSM мрежа - ерго - пари, които да се влагат в разработването на услугата "телевизия" няма и скоро няма да се отделят - само виж колко време се чака за приемници и колко добри са те...
2 За нета - аз лично ползвам тяхна пакетна услуга , още когато бяха СКК, от много години (нет + тв), още от времето, когато никой не беше чувал що е това цифрова тв, до днес нета ми е прекъсвал 2 пъти (това сериозно го казвам).
3 За качеството на каналите - тук съм пълен лаик - причината е, че за мен е по-важно какво гледам , а не толкова в какъв стадарт го гледам - като пуснаха бтв ХД да не би да ти стана по-хубаво гледането на Ферухнде в праймтайма? За мен по-важно е какво излъчват като брой канали, КОИ канали и на каква цена...
4 Не знам сега как седят нещата, но когато аз сключвах договор за нов обект при тях преди година ми дадоха CA mod. фрий и ми взеха някакви си тридесетина лева за ЦЯЛА година НВО и Синемакс... Не знам промоция ли беше някаква тогава, но ми се върза НВО МАКС ПАК-а някъде към 3 лв на месец...

Е, от мен толкова, дано и други ти кажат мнението си....

Последно редактирано от TV1000 : 03-11-2012 на 10:03
Отговори с цитат