Виж само едно мнение
  #1  
Стар 23-05-2012
Аватара на skycube
skycube skycube не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 45
Благодари: 14
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 0
Post Tooway - някой ползва ли го?

Здравейте колеги,

Имам следния казус: Иде реч за една вила, където покритието на мобилните оператори е толкова зле, че телефони едвам има, но пък сателитна телевизия гледам. Сега имам нужда от интернет и май единствения вариант ми е Tooway. Искам да мога да си ползвам каката Шер, както и да си браузя нетя. Ще ползвам основно скайпе-то, но може и да помисля върху някое VOIP решение, за да си прехвърля офис телефоните там... не съм го мислил още в конкретика...Та... въпросът ми е: Може ли някой да даде впечатление от използването на услугата? И преди да започнете да ме съветвате да търся начин да накарам местните там доставчици на интернет да ми дръпнат кабелче или да ми насочат wi-fi, ще ви кажа, че местото е толкова затънтено, че пряка видимост няма към никъде.. м/у два планински ската е... единственото ми решение за нет е сателитния и затова искам да знам.. Ако някой може да предложи и по-евтино оборудване, моля - не се стеснявайте - приемам оферти. По принцип ако всичко е ток, насочил съм се към план, който е 40-ина лева на месец или 4 GB FAP. Всякакви идеи и съвети са добре дошли
__________________
Triax TD110 Black + Multifeed (19.2E, 23.5E, 28.2E, 39E) + DM800se + Sony KDL-46EX720 + DM500hd + Sony KDL-32BX420
Отговори с цитат