Виж само едно мнение
  #6  
Стар 27-08-2011
icerain icerain не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: София
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Triax Вижте мненията
Е ти за 3лв какво очакваш?
Да караш жигули с 200км/ч по магистралата на автопилот, климатика да ти поддържа 22 градуса, навигацията да ти сочи накъде караш, да не усещаш неравностите по пътя, да се чувстваш комфортно в кожения салон...ами не става. Трябва да смениш колата...

Болшинството от монтажниците на булсат за първи път виждат сателитна антена като са постъпили на работа...и каквото са видели-научили това е. А и масово въобще не се старят с полагането на кабелите при монтажа - няма време.
Много са малко кадърните им монтажници...но и те гледат набързо да приключат монтажа, че с тия 1,50лв на антена са за никъде...
Нека не се лъжем, да настроиш антена на Булсат не е мозъчна хирургия, така че едва ли на фирмата и е нужно всички хора там да са с 20 годишен опит в тази сфера. Мен това което ме притеснява е, че монтажниците са си позволили да оставят нещата така, най - малкото що за човек би оставил след себе си това. Колкото до парите дето взимат, аз лично ако съм на тяхно място ще си подам молбата за напускане, но заплатата ми не може да бъде оправдание за снимките по - горе!!!
Отговори с цитат