Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Новини (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Нови канали тръгват по “Кейбълтел” и “Евроком” – но без bTV Cinema! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=8216)

ТИНТИН 24-03-2010 15:57

Нови канали тръгват по “Кейбълтел” и “Евроком” – но без bTV Cinema!
 
Каналите на Disсovery в цялата мрежа на КейбълТЕЛ & Евроком вече с един повече КейбълТел & Евроком с още нови канали в програмната си схема
До месец всички канали с научно-популярно съдържание Discovery Channel се завръщат в мрежата на Евроком, но вече с един повече – Discovery Investigation. Така абонатите на Кейбълтел & Евроком и ще могат да гледат пълния пакет от програми на Discovery.
От месец март абонатите на Кейбълтел ще гледат отново канала Romantica, както и еротичния SpicePlatinum, a в мрежата на Евроком вече е включен и документалният HistoryChannel. С това каналите в мрежите на КейбълТел & Евроком ще надвишат 150, като целта е максимално бързо да бъдат уеднаквени програмните им схеми.
„С включването на нови и завръщането на добре познати и любими канали в програмната схема на КейбълТел & Евроком ние се стремим да предоставим на абонатите си по-добро, по-атрактивно и обогатено съдържание, като постоянно развиваме програмното си портфолио“, каза Димитър Радев, Главен маркетинг директор на КейбълТел-Евроком.
Новият канал Investigation Discovery (ID) е част от пакета на Discovery, който включва добре познатите: Discovery, Animal Planet, Discovery world, Discovery travel & living и Discovery science. 24-часовият, изцяло преведен на български, документален канал Investigation Discovery (ID) ще предложи на зрителите атрактивни криминални истории, базирани на истински случаи. Те ще могат да следят и най-актуалните съдебномедицински анализи, да разплитат плашещи мистерии и медицински загадки, на някои от най-впечатляващите световноизвестни разследвания.
“За нас е удоволствие, че имаме възможността да предоставим на абонатите на КейбълТел & Евроком най-доброто научно-популярнo съдържание чрез богатото ни портфолио от канали,” каза Калеб Вайнщайн, Вицепрезидент и Управител на Discovery Networks EMEA. „Сигурни сме, че новият канал Discovery ID бързо ще добие популярност сред абонатите с разнообразните криминални истории и разкази от съдебно-медицинския свят.”

Цец0 24-03-2010 17:48

Цитирай:

Първоначално написано от Чичо Скруч Макдък (Мнение35467)
24-часовият, изцяло преведен на български, документален канал Investigation Discovery (ID)

Тея базикат ли се с нас? И това от кога? 2020 година ли?

kikemen 24-03-2010 18:51

Че,ние и без КейбълТел ги гледаме.............нищо ново под слънцето.;;573

heracle 24-03-2010 19:35

Цитирай:

Първоначално написано от kikemen (Мнение35482)
Че,ние и без КейбълТел ги гледаме.............нищо ново под слънцето.;;573

Но няколко стотин хиляди абонати ще ги гледат там, така че да им са честити. Хубаво е ,че за парите си ще получат повече.

ТИНТИН 24-03-2010 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от Цецо (Мнение35475)
Тея базикат ли се с нас? И това от кога? 2020 година ли?

Точно и аз на това се чудя Цецо -доколкото знам не е преведен. Може пък да имат магическа пръчка знам ли;;602.

Цец0 24-03-2010 20:14

Цитирай:

Първоначално написано от Чичо Скруч Макдък (Мнение35485)
Точно и аз на това се чудя Цецо -доколкото знам не е преведен. Може пък да имат магическа пръчка знам ли;;602.

Не е преведен, гарантирам ти на 100%. Преди малко си го пуснах на Quarto-то и не забелязах превод :)

Деян 25-03-2010 11:46

Те още Discovery World, Science и TL не са преведени изцяло (да не кажа, че рядко имат превод), а се излъчват у нас от години.
Пък кой знае, може за новия ID да се понапънат.
Иначе статията е пълна с грешки... History ЕКК си го имат отдавна, а Романтика в КТ не е спирала. Чудя се обаче за каналите, които излъчват (и не излъчват), как продължават да искат по над 20 лв/месец.

Veskop 25-03-2010 11:48

Цитирай:

Първоначално написано от Деян (Мнение35508)
Чудя се обаче за каналите, които излъчват (и не излъчват), как продължават да искат по над 20 лв/месец.

аз пък се чудя кой им ги плаща тия по над 20лв????

Питагор 25-03-2010 11:52

Тези които не могат да си сложат антени към 39Е или 16Е .

dman 25-03-2010 13:40

Или имат повечко телевизори и разчитат на аналоговата. :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:58.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.