Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кабелни [DVB-C] оператори в България (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Кейбъл Тел -> Булсатком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=5922)

mashadov 30-10-2009 17:38

Кейбъл Тел -> Булсатком
 
Здравейте,
в момента съм абонат на цифрова телевизия от Кейбъл Тел. Телевизорът ми е 40" Сони Бравия W4500 и напоследък качеството на програмите ми се вижда все по неприемливо. Освен двата HD канал останалите са голям компромис.
Евентуално бих могъл да си пусна Булсатком, но това ще ми създаде известни затруднения. Смятате ли че си заслужава усилието.
Като цяло мислите ли, че в кабелните оператори има бъдеще особено сега след сливането им?

Джак 30-10-2009 17:58

Най добре си "пусни" собствена сателитна стистема и ще гледаш всичко на небето с малки изключения. За пример - Стоян, който също бе абонат на Кейбълтел, а сега се кефи на хубава сателитна система, с която гледа и Булсат и ITV и всичко каквото му хрумне. ;)

Ники 30-10-2009 22:52

има много HD програми на различните сателити, но не са преведени на Български
ако това не е проблем за Вас, тогава се ориенирайте към сателитната телевизия
;;650

dickinsom 31-10-2009 07:58

БУЛСАТ не е кой знае решение за теб, няма да видиш значително подобрение, качеството е съизмеримо с КТ. БУЛСАТ в момента имат 4-5 ХД канала, от които само 2-3 стават за гледане. Преди време след като си купих нов ТВ едвам изчаках да ми изтече договора към КТ и избягах с писъци от тях. С помоща на Ники от Sky digital сглобих сат система и в момента ползвам пълните възможности на ТВ-то и гледам глолям брой качествени канали. Нито за секунда не съжалявам за инвестицията, която направих и за времето, което отделих малко да навляза в нещатата.

Веско 31-10-2009 08:28

Цитирай:

Първоначално написано от dickinsom (Мнение24223)
БУЛСАТ не е кой знае решение за теб, няма да видиш значително подобрение, качеството е съизмеримо с КТ. БУЛСАТ в момента имат 4-5 ХД канала, от които само 2-3 стават за гледане. Преди време след като си купих нов ТВ едвам изчаках да ми изтече договора към КТ и избягах с писъци от тях. С помоща на Ники от Sky digital сглобих сат система и в момента ползвам пълните възможности на ТВ-то и гледам глолям брой качествени канали. Нито за секунда не съжалявам за инвестицията, която направих и за времето, което отделих малко да навляза в нещатата.

То оставаше и да съжаляваш! Взел си си мерцедеса на Антените и Приемниците, за какво да съжаляваш. Истината е в Сателитната ТВ ,но иска много чете и ровене. Само със желание не става.

mashadov 01-11-2009 01:10

Благодаря ви на всички. За сега инвестирането в сателитна система ще ми е малко в повече, но очевидно това е пътя за качествена телевизия. Много благодаря за съветите и пак ще се обърна към вас, когато имам готовност да реализирам предложенията ви.

Поздрави!

archibal 01-11-2009 11:47

Цитирай:

Първоначално написано от VesMil (Мнение24224)
То оставаше и да съжаляваш! Взел си си мерцедеса на Антените и Приемниците, за какво да съжаляваш. Истината е в Сателитната ТВ ,но иска много чете и ровене. Само със желание не става.

Не знаех, че на Triax110 му викат "Мерцедес" на антените ;;650

Чък Норис 01-11-2009 11:53

Цитирай:

Първоначално написано от archibal (Мнение24400)
Не знаех, че на Triax110 му викат "Мерцедес" на антените ;;650

Според мен е повече като голф 3-ка ;;573

netman 26-12-2009 11:34

Тц, поне 5-ца :worry:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:35.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.