Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   Коледна промоция (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48484)

Мартинския 07-12-2023 18:23

Коледна промоция
 
В приложението ми благодарят че съм лоялен клиент и ми предлагат да активирам "еднократен бонус пакет с достъп до всички ТВ канали до 31.12.2023"
;;650

Калито 07-12-2023 18:30

Аз си го активирах за 24 мeсеца с включен Netflix :)

авантикс 07-12-2023 18:38

Внимавайте много на такива " примамливи оферти "особенно като казват " БЕЗПЛАТНО ":)

Цец0 07-12-2023 18:39

...а който има всички канали в пакета няма Коледни бонуси за него ;;573
Не е честно така... :)

танака 07-12-2023 19:36

Аз също го активирах, макар че съм с премиум пакета още от времето на близу и гледам всички канали или почти всички, защото моят премиум пакет е от старите и някои нови турски и руски канали не ги отварям.

Трябвало да подпиша нов договор при нови условия, аз обаче от 10 години си преподписвам стария.

Като стана въпрос за преподписване имам и договор за мобилен интернет, който изтича след 3 месеца и вчера минах през офис на А1 да попитам мога ли да го преподпиша при същите условия, както правя вече няколко пъти.

Някакъв китаец взе да ми рецитира новите планове за мобилен интернет. Веднага го прекъснах и казах че ще преподпиша само при сегашните ми условия 9.90 за 6 GB на максимална скорост.

Той каза че вече е невъзможно да преподпиша при тези условия, защото този план не се предлагал.

Плана не се предлага от 10 години, когато подписах договора, дори ми дадоха и безплатно таблет.

Предложението обаче за този план дойде по телефона а не в офис и договора ми го изпратиха по Спиди.

Ще мина през друг офис на А1 и ако пак ми откажат да преподпиша при старите условия ще се свържа с тези, които ми предложиха договора, имам си директен телефон или чрез оператор и съм почти сигурен че ще стане.

Извода е никога и нищо не подписвйате в офис на А1, освен ако не са ваши хора или не сте препоръчан от вътрешен човек.

Договор при добри условия се подписва само чрез индивидуална договорка по телефона, като трябва да сте предварително подготвени с информация за всички оферти на техните конкуренти, за да ги контрирате ;)

Цец0 07-12-2023 20:00

Изобщо не се занимавай да минаваш през магазин на оператора. Открай време там са изключително лимитирани да преподписват с така наречения Reset. А като нищо и вече да са им забранили да ползват тази опция. Или поне преди време така се водеше когато преподписваш договор с нов срок, но остава на същия пакет/план. Директно си звънни на оператор и от там връзка с екипа им за задържане на клиенти. И от там знаят какво да правят. Или поне би трябвало ;)

Мартинския 07-12-2023 20:51

Знаят, знаят. Аз така бях на безсрочен нет и тв за 23 лв още от евротур сат тв и постоянно ми звъняха че вече не се предлага такова нещо и как трябва да преподпиша за повече пари.
В крайна сметка след много упоритост от моя страна ми предложиха анекс с отворен план за по-малко пари, смяна на стария модем и повече скорост+канали, което напълно ме устройва.

Цец0 07-12-2023 21:27

Знаят, ако попаднеш на точен служител от раз. Сам казваш, че си бил много упорит. А да да се наложи такава упоритост, то вероятно със сигурност е имало "гнили ябълки" по веригата ;)

Златанов 07-12-2023 22:32

То аз поради тази причина съм с изтекли договори на Йеттел от 2018г.
Понеже всички са много "компетентни" и знаят всичко, по двама различни от бизнес клиенти на двата други оператора, ми предлагат "най-добрите цени и условия към момента", които нямат нищо общо.
В крайна сметка, имам по две оферти от Вива и А1, като във всяка има по нещо, което не ме кефи и ако не ми дооправят условията, просто си оставам на Йеттел с безсрочен.

На всичко отгоре, преди 2 седмици ми се обади някаква нова "звезда" от Йеттел, която първо ми предложи нещо по телефон, после ми прати съвсем друга оферта, която в последствие коригира два пъти и въпреки, че ѝ казах, че скорост 50 мегабита не ме устройва, тя упорито ми праща оферти именно с тази скорост.

Изводът е, че е пълно с некадърници, които изобщо не знаят какво правят или такива, които се имат за много хитри и си мислят, че клиентите пасем трева.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:53.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.