Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СПОРТ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Евроспорт 1 България ще дава Норвежкото футболно първенство (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45991)

Потребител19 14-06-2020 10:55

Евроспорт 1 България ще дава Норвежкото футболно първенство
 
Някой ще го гледа ли ? :s101

Цец0 14-06-2020 11:55

Да, защо да не се гледа? Аз поне от 15 години редовно следя първите им 2 дивизии. Нерядко се получават доста резултатни мачове. Макар, в интерес на истината в последната година, две, резултатността леко да се понижи. А и със сигурност предпочитам да гледам норвежки мач през наш'те дърводелци.

TUISTERa 14-06-2020 15:16

Цецо, това звучи малко като, от две ла*на да избереш по убавото, при положение че може да не гледаш и двете :) Футбола е игра, която трябва да носи поне малко наслада за очите, ако ще е без това, по-добре а и б регионални групи в България, там поне има много хъс :)

Цец0 14-06-2020 16:46

След като си толкова краен ми е много интересно.
През живота си гледал ли си поне един път скандинавски мач, не само норвежки? :s101 Наясно ли си, че най-високо котирания млад играч в момента във футбола точно преди година дойде точно от това лайно? Да не коментирам пък колко доста прилични скандинавски футболисти играят в топ първенствата на Европа... Съветвам те да не бъдеш толкова краен, без да познаваш продукта.

Веско 14-06-2020 19:59

Норвегия е страна с много голям стандарт на живот, всичко им е на ниво. Футбола им никак не е лош, почити винаги имат представител в ШЛ и ЛЕ. А както казва Цецо, има много Скандинавски футболисти които играят в топ отбори, което за нас е непостижимо на този етап.

Радо1948 14-06-2020 20:39

Това е все едно да седна да гледам първенството на Беларус. Техните отбори не са нищо повече от нашите, играят силов и непривлекателен футбол. При положение, че тези 2-3 месеца ще има мачове от топ първенствата всеки ден, няма как да седнем да гледам норвежкото.
Но е хубаво да има опция да се гледа, който има желание...

TUISTERa 14-06-2020 20:41

Стига , не съм краен, казах ти как ми звучи това което ти си написал, нито съм го гледал, нито съм го обявил за лайно. Колко испански, английски , италиански, бразилски ,аржентински, френски футболисти играят в Норвежкото първенство? Аз много добре знам какво и колко, проблема ви е ,че сравнявате с Българското, в сравнение с нашето и беларуското и албанското стават.

солаков 14-06-2020 22:56

Ще го гледам.. колкото ще гледам и беларуското и украинското... :) Пълен майтап.. аз вече не си спомням кога за последно съм гледал Eurosport каналите. А какъв рев падна тука, че ментелци спряха HD-тата на сателита. :)

Стоян 16-06-2020 11:07

Вярно днес почват с два мача, един от 19:00 ч. и късния от 21:30 ч. ;;602

Milenrec 16-06-2020 11:13

Щеше да е добре ,ако бяха взели първенството на Дания ,доста по интересно е.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:33.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.