Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Монтаж и настройка на антени (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Познавате ли някой който може да настрои моторизирана система във Варна. (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=24940)

телепорт80 26-09-2012 12:31

Познавате ли някой който може да настрои моторизирана система във Варна.
 
Абонат съм на Булсатком, но не съм доволен от изборът на програми. Желая да гледам максимален брой тв програми, най-вече спортни и ХД програми. Разполагам с две малки антени на Булсатком.
За съжаление познанията ми са твърде минимални. От човек, пишещ в този форум научих за възможност за изграждане на системи, чрез които да се гледа сателитна тв чрез линукс приемник. За съжаление той не живее в България и няма как да помогне.
Та въпросът ми е - познавате ли човек от Варна, който да помогне със съвети и да изградя такава система?

Nicky 26-09-2012 12:59

Цитирай:

Първоначално написано от телепорт80 (Мнение188202)
Абонат съм на Булсатком, но не съм доволен от изборът на програми. Желая да гледам максимален брой тв програми, най-вече спортни и ХД програми. Разполагам с две малки антени на Булсатком.
За съжаление познанията ми са твърде минимални. От човек, пишещ в този форум научих за възможност за изграждане на системи, чрез които да се гледа сателитна тв чрез линукс приемник. За съжаление той не живее в България и няма как да помогне.
Та въпросът ми е - познавате ли човек от Варна, който да помогне със съвети и да изградя такава система?

Има разбира се ...

вассил46 26-09-2012 13:09

Цитирай:

Първоначално написано от телепорт80 (Мнение188202)
Абонат съм на Булсатком, но не съм доволен от изборът на програми. Желая да гледам максимален брой тв програми, най-вече спортни и ХД програми. Разполагам с две малки антени на Булсатком.
За съжаление познанията ми са твърде минимални. От човек, пишещ в този форум научих за възможност за изграждане на системи, чрез които да се гледа сателитна тв чрез линукс приемник. За съжаление той не живее в България и няма как да помогне.
Та въпросът ми е - познавате ли човек от Варна, който да помогне със съвети и да изградя такава система?

Първо изборът на програми си е Ваш, второ ХД и спортни има на всички спътнеци, и човека ако желае става и без линукс.

yavor1 26-09-2012 13:19

Цитирай:

Първоначално написано от телепорт80 (Мнение188202)
Абонат съм на Булсатком, но не съм доволен от изборът на програми. Желая да гледам максимален брой тв програми, най-вече спортни и ХД програми. Разполагам с две малки антени на Булсатком.
За съжаление познанията ми са твърде минимални. От човек, пишещ в този форум научих за възможност за изграждане на системи, чрез които да се гледа сателитна тв чрез линукс приемник. За съжаление той не живее в България и няма как да помогне.
Та въпросът ми е - познавате ли човек от Варна, който да помогне със съвети и да изградя такава система?

ако мислиш да въртиш тези малките антенки, просто няма особен смисъл, купи си поне 100см офсет и конвертор за кръгова не е излишен, почети из форума, определи си какво искаш и какво може да си позвалиш финасово и сам ще се оправиш дори ;;650

телепорт80 26-09-2012 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от yavor (Мнение188212)
ако мислиш да въртиш тези малките антенки, просто няма особен смисъл, купи си поне 100см офсет и конвертор за кръгова не е излишен, почети из форума, определи си какво искаш и какво може да си позвалиш финасово и сам ще се оправиш дори ;;650

Мерси за съвета, ама леко съм лаик, без инженерно образование, та затова предпочитам да ме напътства човек, който разбира, а аз да изпълнявам.;)

телепорт80 26-09-2012 13:31

Цитирай:

Първоначално написано от Nicky (Мнение188206)
Има разбира се ...

где са? ;)

TPOTOAP 26-09-2012 13:33

^^
Малко трудно ще бъде за начинаещ да се оправи сам с мотор

dzumba 26-09-2012 13:33

Цитирай:

Първоначално написано от телепорт80 (Мнение188218)
та затова предпочитам да ме напътства човек, който разбира, а аз да изпълнявам.;)

Сега се очаква масова активност!И най накрая ,да не забравите Заргата!

телепорт80 26-09-2012 13:44

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение188221)
Сега се очаква масова активност!И най накрая ,да не забравите Заргата!

нищо не разбрах, ама где е масовата активност? и кое е зарга? :c040:

dzumba 26-09-2012 13:49

Това е свещена дума!Споко, всичко по реда си!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:49.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.