Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   DREAMBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Помощ 800 HD se + Bulsat (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=19610)

dimi911 07-11-2011 19:51

Помощ 800 HD se + Bulsat
 
Здравейте, нов съм и пледирам невинност :c040:

От часове се ровя да намеря какъв плъгин ми трябва, за да подкарам булсат на 800 HD se с карта ферари, но нищо не намирам в морето от информация? :hammer:

Очевидно има безкрайни възможности за всякакви добавки и ще има много да чета, но преди да започна да си правя експерименти, моля да ме ориентирате за първите стъпки или да ми дадете линк с насоки, така че да подкарам Булсат.

Мой колега си взе DREAMBOX DM500S и ми обяснява, че всичко му е автоматично "със синия бутон", но явно на мен нещо ми липсва на първо време.

Извинявам се ако не съм улучил сектора за този въпрос и предварително ви благодаря за отговорите.
Надявам се да ме насочите, преди жена ми да ме е изхвърлила с приемника :worry:

satco 07-11-2011 20:24

Ферари картата няма нищо общо с това , а и не ти трябва плъгин а
Ч Е Т Е Н Е ... ( с чергата няма да стане )
Долу горе си уцелил , че ти трябва нещо на BluePanel ама тука едвали някой ще ти обясни нещата , ще се наложи да си събираш инфо от тук , там ...
успех ;;650

Не че помогнах , но поне потърси повече и тогава питай !!!

ivo 07-11-2011 21:56

Снощи гледах на 4ри очи по нова с гост Лечков. Той каза нещо много умно. А именно, че докато не се научим да си помагаме българите, а не да се контрим един други, виждайки, че някой ни е задминал в нещо няма да се оправим. По въпроса е същата работа. Отдавна е открит начина да се гледа дори на DB 500. Отдавна каката пеее и тъче черги, но всички си мълчат как става това. Дори на илюжънчетата може да се гледа на шер с булкрипт. Не виждам обаче логика в това мълчание, освен да се изкара някой лев още няколко месеца, докато турците не разбият и тази кодировка и не я публикуват публично.

yavoor 07-11-2011 22:08

Цитирай:

Първоначално написано от ivo (Мнение127896)
Отдавна е открит начина да се гледа дори на DB 500. Отдавна каката пеее и тъче черги...

Ами щом знаеш как става обясни на човека в ЛС. Така или иначе темата противоречи на правилата на форума: 4. Забранява се търсенето и предлагането на български оператори!!!

ivo 07-11-2011 22:22

Цитирай:

Първоначално написано от yavoor (Мнение127902)
Ами щом знаеш как става обясни на човека в ЛС. Така или иначе темата противоречи на правилата на форума: 4. Забранява се търсенето и предлагането на български оператори!!!

Хаха, нещо си в грешка с правилото. Нито човека търси, нито аз му предлагам или който и да е до сега, български оператор. Обяснението или въпроса как може да се гледа български оператор на даден приемник и по какъв начин не противоречи на никое правило на форума. Позволи ми като един от основателите на тоя форум да знам правилата малко по-добре от теб.

koscom 07-11-2011 22:43

Напишете ми на лични как става "тъкането" и след като го тествам ще напиша тук упътване, пък ако ще и Явор Колев да ми дойде на гости:lol15:

heracle 07-11-2011 23:00

Цитирай:

Първоначално написано от dimi911 (Мнение127892)
Здравейте, нов съм и пледирам невинност :c040:

От часове се ровя да намеря какъв плъгин ми трябва, за да подкарам булсат на 800 HD se с карта ферари, но нищо не намирам в морето от информация? :hammer:

Очевидно има безкрайни възможности за всякакви добавки и ще има много да чета, но преди да започна да си правя експерименти, моля да ме ориентирате за първите стъпки или да ми дадете линк с насоки, така че да подкарам Булсат.

Мой колега си взе DREAMBOX DM500S и ми обяснява, че всичко му е автоматично "със синия бутон", но явно на мен нещо ми липсва на първо време.

Извинявам се ако не съм улучил сектора за този въпрос и предварително ви благодаря за отговорите.
Надявам се да ме насочите, преди жена ми да ме е изхвърлила с приемника :worry:

Най-правилно е да питаш колегата ти от къде взима достъпа.Само с четене няма да подкараш...

The Pink Panter 08-11-2011 00:27

Много интересен казус се разисква тук. А и почти съм сигурен че питащия вече е гушнат. Какво повече да се мисли.

д.е.м.т 08-11-2011 06:27

Цитирай:

Първоначално написано от ivo (Мнение127896)
докато турците не разбият и тази кодировка и не я публикуват публично.

е за тях ,ирдето 2 направи специална неразбиваема версия,lig tv била яко пазена :)

james_1 19-11-2011 19:18

Човека пита защото не му е ясно и понеже неможем да му кажим дирекно най добре напиши че рърсиш шеринг който ти се отзове ще ти разясни.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:58.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.