Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Монтаж и настройка на антени (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Малко помощ - настройка на чиния - гр. Бургас (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35934)

petioivanov 07-01-2015 20:45

Малко помощ - настройка на чиния - гр. Бургас
 
Здравейте,

Живея в град Бургас, централна градска част (Републиканска/Цар Симеон). Не разбирам как да си настроя чинията (познанията ми са много ограничени).
Определено ми трябва малко помощ, пък било то и платена.
Има ли тук потребители от Бургас, дали ще се намери някой, който да ми помогне и да настрой чинията.

Благодаря Ви предварително.

spgi 07-01-2015 20:49

Има кой да ти помогне, но поне да беше писал кой сателит дирим.
Ако имаш смарт фон има специална програма Dishpoint, която ти показва кой сателит къде е от твойта позиция, има и сайтове като dishpointer които нагледно ти го покзват къде е... Та така ги редим сателитите.

Люкс 07-01-2015 21:12

Цитирай:

Първоначално написано от petioivanov (Мнение352032)
Определено ми трябва малко помощ, пък било то и платена.

На първа сраница, долу има реклами на магазини, включително и от твоя град. Иди при тях и ги викни да ти я настроят.
Що ти трябва да се мъчиш сам или да разчиташ на хора със съмнителни знания ?

petioivanov 07-01-2015 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от spgi (Мнение352033)
Има кой да ти помогне, но поне да беше писал кой сателит дирим.
Ако имаш смарт фон има специална програма Dishpoint, която ти показва кой сателит къде е от твойта позиция, има и сайтове като dishpointer които нагледно ти го покзват къде е... Та така ги редим сателитите.

Извинявам се, ако се изказвам неграмотно, но този на БулСат 39E диря аз.

petioivanov 07-01-2015 21:23

Цитирай:

Първоначално написано от Люкс (Мнение352036)
На първа сраница, долу има реклами на магазини, включително и от твоя град. Иди при тях и ги викни да ти я настроят.
Що ти трябва да се мъчиш сам или да разчиташ на хора със съмнителни знания ?

Като гледам цените на технита в тези магазини, ми се струва, че настойката може да ми излезе по - скъпа от чинията. Не искам да обиждам никой, просто имам приятел в друга държава в Европа, и той беше направо потресен от цените по нашите магазини. Ако там нещо е 10 евра, тука е 60 лева...Затова съм малко с предрасъдъци отностно магазините..

Люкс 07-01-2015 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от petioivanov (Мнение352041)
Като гледам цените на технита в тези магазини, ми се струва, че настойката може да ми излезе по - скъпа от чинията. Не искам да обиждам никой, просто имам приятел в друга държава в Европа, и той беше направо потресен от цените по нашите магазини. Ако там нещо е 10 евра, тука е 60 лева...Затова съм малко с предрасъдъци отностно магазините..

еми като не искаш да плащаш на печени специалисти, виж тука :

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=35698

и си я настрои и сам.
Я пусни снимки на балкона където ще я слагаш.

триде 07-01-2015 21:44

Цитирай:

Първоначално написано от petioivanov (Мнение352041)
просто имам приятел в друга държава в Европа, и той беше направо потресен от цените по нашите магазини. Ако там нещо е 10 евра, тука е 60 лева....

Това дето казваш за ниските цени , я дай повече информация къде е по-евтинко че и аз търся.
Благодаря предварително.

petioivanov 07-01-2015 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от триде (Мнение352046)
Това дето казваш за ниските цени , я дай повече информация къде е по-евтинко че и аз търся.
Благодаря предварително.

Словакия, ако искаш на ПМ ще ти дам и точния адрес на сайта.

триде 07-01-2015 22:26

Цитирай:

Първоначално написано от petioivanov (Мнение352049)
Словакия, ако искаш на ПМ ще ти дам и точния адрес на сайта.

Чакам точния адрес на сайта на лично съобщение.
Може и тук.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.