Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   СПОРТ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=10553)

Джак 29-08-2010 22:48

СПОРТ
 
Предлагам в тази тема да се пише и обсъжда всичко свързано със спорта, за което не си струва да се открива специална тема.
Жив пример:
Валери Божинов вкара гол за Парма и започна отлично новия сезон в Серия А. Второто полувреме започва след малко по Sky Calcio 5HD. ;;650

Стоян 30-08-2010 14:38

Божинов беше с уникална проява на полувремето - интервю от пистата за Скай, като на въпроса на журналиста за еветуално отпускане през второто полувреме, Божинов, явно добре запознат с мачовете в събота, припомни обрата, допуснат от Волфсбург, които от 3:0 загубиха като домакини с 3:4. И обеща да не допуснат нещо такова. Така и стана, Парма удържа победата.

Интер гостува на Болоня днес, както и Атлетико Мадрид приемат Хихон, този мач по исп. Ла Сеста.

И още нещо - испанците от Дигитал+ започнаха да използват два от мултипантая-каналите (мултип. 1 и 4) като Canal+ Futbol 2 и Canal+ Futbol 3, като по тях дават част от мачовете от Висшата лига на Англия и Серия А на Италия, както и мачове от Холандия и Аржентина. Дигитал+ от този сезон предават Висшата лига и поради тази причина изглежда им трябват повече канали за футбол.

Джак 25-09-2010 18:34

Разпиляват Арсенал 0 - 3! :;803

alex78 25-09-2010 19:13

Време е Рой да си ходи, си мисля аз. :s104:s103

Цец0 25-09-2010 19:49

Цитирай:

Първоначално написано от alex78 (Мнение52937)
Време е Рой да си ходи, си мисля аз. :s104:s103

Много бързо го гониш. А с каква надежда го посрещнахте само... Не смяташ ли, че проблема на отбора ти в този момент не е изобщо в Ходжсън, а в глупавите му и алчни американски копелдаци, явяващи се собственици? Както всъщност е и в Юнайтед, но поне имаме късмета да има един човек, който коли и беси при нас и държи нещата в ръцете си....

ТИНТИН 25-09-2010 20:05

То съдбата на Ливърпул отдавна е ясна -за съжаление на този славен тим от миналото. Всичко тръгна надолу с продажбата на Чаби Алонсо на Реал. За класен играч като него в средата на терена -не видях смисъл защо въобще трябваше да го продават -при това с престижното второ място което бяха извоювали по миналия сезон. За мен всичко оттам тръгна надолу. Просто няма ротационна схема, играчите за разлика от юнайтед и челси с дълга резервна скамейка са на практика незаменими -и резултата след продажбата на някой от тях се вижда най-ясно и докаде са я докарали.

alex78 25-09-2010 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от Цецо (Мнение52944)
Много бързо го гониш. А с каква надежда го посрещнахте само... Не смяташ ли, че проблема на отбора ти в този момент не е изобщо в Ходжсън, а в глупавите му и алчни американски копелдаци, явяващи се собственици? Както всъщност е и в Юнайтед, но поне имаме късмета да има един човек, който коли и беси при нас и държи нещата в ръцете си....


Глупости пишеш, те ли редят състава, НЕ- По ТРАГИЧЕН Ливърпул не съм гледал от времето на Улие. Ходжсън си мисли че ние сме като Фулъм, но греши- Трябва да дойде Мартйн Ониил, той е тренер за мен.

Джак 25-09-2010 21:06

Започва футболното шоу в червено по PRO.BG :D

Цец0 25-09-2010 21:29

Цитирай:

Първоначално написано от alex78 (Мнение52955)
Глупости пишеш, те ли редят състава, НЕ- По ТРАГИЧЕН Ливърпул не съм гледал от времето на Улие. Ходжсън си мисли че ние сме като Фулъм, но греши- Трябва да дойде Мартйн Ониил, той е тренер за мен.

Да, не редят те състава, но с поведението си и това просташко държание - днес ще се продаде Ливърпул, утре няма да се продаде вкарват достатъчно напрежение в отбора....Очевидно в последните години попадате на можеши треньори ;;573 Такъв успех ви пожелавам искрено и занапред :;810:;810:;810 Мартин О'Нийл? И свети Петър да ви стане в момента треньор с тези куци коне, които имате нямате никакъв шанс.

Джак 25-09-2010 21:42

В репортажите обърнете внимание в 11-тата минута какъв гол пропуснаха ЦСКА. :hammer:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.