Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=245)
-   -   Измамни техники на А1 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44478)

Em 11-12-2018 13:10

Цитирай:

Първоначално написано от Ooo_Pepi (Мнение498107)
Нямам думи какви измамници са Мобилтел.
Вчера вкарвам 10лв в една предплатена карта, дърпат си 5лв такса която е обявена на сайта им, до тук добре.
Звъня си на другия номер и набивам заето, повтарям упражнението.
Днес си проверявам сметката и резултата се вижда на двата шота долу.
Два пъти съм правил спийдтест, разговори нямам, смс-и също.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...376562f2f7.jpg https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ddf9dac0b8.jpg




И при нас същите проблеми с предплатни карти на А1. Първо изчезна сумата доста преди края на 3-те месеца, а сега като е без кредит дава постоянно заето, но се води активна картата. Чак след 4-5-то набиране става връзката. Не знам как го правят с този сигнал заето !!

анти 11-12-2018 14:01

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение498010)
...
Като разгледах разпечатките, единият мобилен са го пуснали на A1 ONE unlimited 16 от Трансфер XS, демек вземи тия 23.20 без ддс, вместо 13.91 без ддс...

Точно преди месец и аз бях подведен ...даже пуснах тема тук, за да предупредя ...все пак провери мобилните дали нямат активирани услугите : Musicall; A1 ExploreTV и екстра за допълнителен мобилен интернет на макс. скорост

При преподписване най-вероятно са подписали да се активират и тия услуги...и така min 4лв ще са отгоре на месец

Веско 11-12-2018 18:15

Малииии и Аз имам една предплатена карта, кредита и изтича тия дни, ко да я правя незнам.

дрим 11-12-2018 18:33

Веско, прави я на стъргалка за лед и това е, само трябва да и намериш основата за да става поне за това ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

sa6o91 10-01-2019 18:18

Добавям още една техника, която може да е грешка, но е факт. При заплащане на фактура в сайтът на A1- моят А1 с опцията плати с един клик от сметката ми бяха взети два пъти пари за тази фактура. От сайтът моят А1 има изпратени две заявки към системата на epay.bg за тази фактура и съответно има две разписки за плащането. От А1 вече 10 дни правят проверка и отговор няма.

Wanderer 11-01-2019 13:38

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение498112)
Всички ядове от този сорт са защото нямаме памет. Ако имахме памет и всеки преебан да помни и никога да не се върне там където са го преебали веднъж, живота в нашата мила родина щеше да е каде каде по читав.

Аз помня! От времето на Цитрон бих шута на Мобилтел, Мтел, А1 и всякакви бъдещи разновидности на тези измамници, до ден днешен. :)

Танннер 11-01-2019 13:39

Цитирай:

Първоначално написано от sa6o91 (Мнение500200)
Добавям още една техника, която може да е грешка, но е факт. При заплащане на фактура в сайтът на A1- моят А1 с опцията плати с един клик от сметката ми бяха взети два пъти пари за тази фактура. От сайтът моят А1 има изпратени две заявки към системата на epay.bg за тази фактура и съответно има две разписки за плащането. От А1 вече 10 дни правят проверка и отговор няма.

Не е само в A1, на мен два пъти на Теленор ми взеха двойна такса, един път през техният Mytelenor, плащаш, неуспешна заявка, плащаш, успешна заявка, гледаш двойно плащане в баланса си, вторият път беше на тяхна каса, поискаха ми две такси.... не се сетих да питам защо понеже отцъствах и не бях у дома дълго и не знаех на какъв план са наще...

Явно и при другите оператори е същото положение......


Парите да си искаш няма смисъл мотаят те месец, оставяш за другия месец да ти приспаднат от таксата или да ти покрие таксата...

Стефо 11-01-2019 15:31

Цитирай:

Първоначално написано от Танннер (Мнение500251)
Не е само в A1, на мен два пъти на Теленор ми взеха двойна такса, един път през техният Mytelenor, плащаш, неуспешна заявка, плащаш, успешна заявка, гледаш двойно плащане в баланса си.

Парите да си искаш няма смисъл мотаят те месец, оставяш за другия месец да ти приспаднат от таксата или да ти покрие таксата...


Абсолютно същия номер ми направиха Виваком преди няколко месеца, плащам грешка 500, пробвам след 20 мин. пак ... грешка 500 ... влизам в си в мобилното банкиране гледам 60 кинта по-малко ... звъня на оператор вика ... грешка е наша има два варианта да ви върнем парите ако искате ще ви ги върнем но само на наша каса, аз му казвам както съм платил по интернет си искам парите обратно по интернет давам ви IBAN и преведете сумата, не може господине, политика на оператора втория вариант беше на следващият месец щели да си ги приспаднат от сметката и всичко щяло да е 0:0 ... както и направихме.

sa6o91 11-01-2019 16:28

От Виваком много бързо са реагирали. От А1 вече 11 дена правят проверка и не ми връщат парите като кредитно известие.

patzi 11-01-2019 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от sa6o91 (Мнение500259)
От Виваком много бързо са реагирали. От А1 вече 11 дена правят проверка и не ми връщат парите като кредитно известие.

Преди години на тия молба трябваше им пускам да ми върнат парите.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.