Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Премиум пакет (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=21989)

Wanderer 05-05-2012 12:36

Чудя се за какво е спора? Булсат, въпреки кусурите си, предлагат най-добрата комбинация цена-услуга в страната. Да, HD не е HD както трябва, но какво от това? Говорим за 1 евро. Който не го устройва, моля - да си купи пакетите на скай, канал дигитал или който и да е европейски провайдър. Достъпни са за България. Ще гледа истински телевизии с истинска резолюция. Какъв е проблема? Е, няма да е за 1 евро.. Жена ми в скандинавието плаща за iptv и интернет (10Mb) 65 евро на месец. Аз тука за 100Mb и телевизия, сумарно 19 евро. Устройва ме напълно. А вас :D

Златанов 05-05-2012 13:31

Надявам се, когато всичко мине на S2 да оправят и качеството. Сега няма как хем качество, хем много канали на тези транспондъри.
Нямат особен интерес да има недоволни абонати, колкото и малко да са те. Казвам това, защото много малка част ще направи разлика на HD 3000 или 30000 битрейт. А като цяло няма пълнежки като VTK или другите бози, както при Виваком, за да ги спрат и да освободят.

dirman 05-05-2012 13:51

От всичките ХД канали само ХБО ХД е с лошо качество. Чалгата стига до 13мб, Филм+ ХД е 12мб, другите стигат до 10-11мб.
За мен, това не е чак толкова зле. ;)

БатеГойко 05-05-2012 13:51

Някой се изказа неподготвен за качеството на немските ХД канали на Астра 19гр. - пълна скръб! Сутринта прехвърлих всички канали,навсякъде даваха ъпскалнати предавания с отврат (за ХД) качество. Да не говорим,че на някои ХД канали картината е "резната" във формат 4:3.

alexteam 05-05-2012 14:08

прехвърли като дават евровизия или европейското и тогава ще си говориме....

Златанов 05-05-2012 18:30

Не знам дали остават двата канала, но на приемник с платен премиум, без HD и двата си вървят :)

ВалчоП 05-05-2012 20:07

Темата беше за премиум пакета на Булсатком. Колегата който се изпусна пръв със саркастичната закачка със шопите не беше прав да го прави. Меренето на пишки на ниво местен патриотизъм оспами излишно темата и опошли дискусията. Между другото Любомир Павлов е пловдивчанин.
Хубаво е, че Булсат имат практика да танцуват с броя канали и с цените на частичните пакети, което раздвижва атмосферата и събужда консуматорски пориви в народните маси.
Това определено е по-печелившата тактика, отколкото елитарното: "Втори телевизор - без месечна такса! Един пакет - всички програми! Най-много HD програми в България - 28HD канала!".
Коя тактика е по-печеливша, се вижда от броя на абонатите.
За качеството на немските HD канали не се съди по това дали предават стари ъпскейлнати предавания във формат 4/3. Критериите са други.

Зелен 04-06-2012 14:23

Някой да знае нещо за НВО HD? Става въпрос,че съм предплатил HD-пакета до октомври,и за предплатилите трябваше да върви докато изтече предплатения срок. Днес сутринта жена ми гледа филм,а сега като пуснах-Нямате достъп;;601.

Златанов 04-06-2012 14:29

Мисля, че вече не е в HD пакета, а в пакет HBO. Не ти пречи да понавикаш каките в офиса, че си платил при едни условия, а те си го променят. Реално HD пакет няма. Води се 2лв. за Филм+ HD и Хоби HD, но ако си платил Премиум си вървят и тези 2 канала.

sky2 04-06-2012 14:32

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение164845)
... Реално HD пакет няма. Води се 2лв. за Филм+ HD и Хоби HD, но ако си платил Премиум си вървят и тези 2 канала.

Двата канала вървят ли в момента?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.