Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Въпроси и отговори (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Какъв приемник да избера?? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=31012)

Астрал 24-10-2013 11:28

Какъв приемник да избера??
 
Здравейте колеги!!! До момента си гледам на 16 Е сръбските канали,като болен техен фен,гледам свободните канали по транспондерите,НО понеже ще ми падне някой друг лев отгоре допълнително искам да попитам какъв приемник е нужен за да гледам и НЕсвободните канали от 16 Е,говорим за Пинковете,каналите на ТОТАЛ ииии има една Hayat Folk (която също радва) и понеже съм с мултифиид към Астра 19.2 иска ми се също и там някой канал да отключа,гледам всичките са с различни типове и версии кодировки и искам да знам,за да успея да ги заобиколя каква техника ми трябва и като инвестиция какво ще хване.Имам бегла представа по това което съм чел из форума,че за целта трябват емулатори, шеринги за тези приемници,но като понятия не ми говорят нищо особено..... Моля,някой който е на ТИ с тези неща да помогне с съвет.Благодаря!

Veskop 24-10-2013 11:33

Цитирай:

Първоначално написано от Астрал (Мнение285134)
Здравейте колеги!!! До момента си гледам на 16 Е сръбските канали,като болен техен фен,гледам свободните канали по транспондерите,НО понеже ще ми падне някой друг лев отгоре допълнително искам да попитам какъв приемник е нужен за да гледам и НЕсвободните канали от 16 Е,говорим за Пинковете,каналите на ТОТАЛ ииии има една Hayat Folk (която също радва) и понеже съм с мултифиид към Астра 19.2 иска ми се също и там някой канал да отключа,гледам всичките са с различни типове и версии кодировки и искам да знам,за да успея да ги заобиколя каква техника ми трябва и като инвестиция какво ще хване.Имам бегла представа по това което съм чел из форума,че за целта трябват емулатори, шеринги за тези приемници,но като понятия не ми говорят нищо особено..... Моля,някой който е на ТИ с тези неща да помогне с съвет.Благодаря!

трябва ти операторски приемник на Тотал ТВ.

dzumba 24-10-2013 15:00

Цитирай:

Първоначално написано от Астрал (Мнение285134)
....сръбските канали,като болен техен фен !

Тая болест не се лекува,приеми я и не се лекувай!

trafik69 24-10-2013 15:41

cv
 
3Прикачено(и)
Лъжеш DZUMBA,Ти си спец в тази наука ,много пъти си казвал с пари лекуваш всякакви мераци .Човекът има финикийските знаци ,Ти познанията;;573;;650;;513

veskodivia 24-10-2013 18:58

пинк
 
някои от пинковете които са на кейд 0629 вървят поне при мене-пинк премиум пинк музика 2 и3...

Астрал 18-11-2013 20:22

Малко ламерски въпрос,ама откъде и как мога да закупя операторския приемник на Тотал тв?

Dalavera 18-11-2013 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от Астрал (Мнение289793)
Малко ламерски въпрос,ама откъде и как мога да закупя операторския приемник на Тотал тв?

От сръбско или македонско! Ако там имаш авер да ти го прати с платена карта за година, ще си супер! ;;573

даниелмкд 18-11-2013 20:51

;;650 от македония става със договор за една година и струва около 15лева на месец


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:50.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.