Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   СЕМ реши да отнеме лиценза ТВ 7 каналите (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41244)

Цец0 18-09-2016 09:46

Май са обявили почивен ден в лудницата? :s101

TUISTERa 18-09-2016 09:49

Цецо, нормално е , изборите наближават и червените маймуни се държат все едно вече са загубили ;;573 Сигурно липсата на ТВ7 в ефира е причина за загубата на първи тур още :) Не съм гербер, ама с тая опозиция ... че той жорж ганчев е по добър вариант от опозиционерите... Като се има в предвид, че калфин до вчера ближеше на бойко топките :)
Според мен, не е въпроса кой ще спечели, това е ясно вече , а кой ще стигне до втори тур :) Май назрява времето на дпс-то и техен кандидат президент на втория тур ама да видим :) Ако не на тия, то на другите това ще е факт ;;650

Едит: Дпс в гугъл даде тоя резултат :)
Цитирай:

Доган сред възможните кандидати за президент на ДПС

ДПС даде заявка за самостоятелно участие на изборите, стана ясно от председателя ...

Ако дпс се включат в изборите самостоятелно, то ще бъде за да борят референдума и да се броят овцете...

Има нещо, което не осъзнават господата от герб, бсп, абв , атака и други подобни... Тия мангали, дето ползват сега да ги избират, до няколко години ще бъдат използвани от дпс на 100 процента да гласуват за тях, и тогава ще стане голем филм...

yavor1 18-09-2016 10:07

Цитирай:

Първоначално написано от Mediadigital (Мнение427857)
И какво като се дружки .. какво си се разцвилил кат не***на мома.. Аре марш от тук червена гнидо !

Това на мен ли го казваш , или и ти си дружка на лони 1 :e085:
Предполагам си объркал кого цитираш, възможно е и техническа грешка да си допуснал, дано е така :worry:

дрим 18-09-2016 10:16

Ей, полит-пристрастните, пак объркахте раздела!
Ако смятате до скапаните театрални избори да ми тролите и политизирате всяка тема извън политическия раздел, ще има банани за всички!!!

Sent from my GT-N7100

yavor1 18-09-2016 10:38

Прав си шефе, наистина идват избори, троловете се стараят да заработят някой лев, но за медиадигитал се учудвам, не ми изглеждаше да е толкова изпаднал, до тролене и защита на тролове ;;573
А сагата за ТВ7, не е от вчера, но е удобна за създаване на напрежение, те това ако е еталон за независима медия, трябва да се променят генерално дефинициите за коректно отразяване на събитията :)

Mediadigital 18-09-2016 12:21

На Лони говора не на теб Яворе.

антена 18-09-2016 18:21

вече спря на всякъде тв7 където можеше да се гледа:lol15:

an 18-09-2016 18:26

Жалко. Ще трябва да търся друга телевизия, където да ми промиват мозъка...

abvg 18-09-2016 18:51

Цитирай:

Първоначално написано от антена (Мнение427905)
вече спря на всякъде тв7 където можеше да се гледа:lol15:

Трябва да се радвате, че премахнаха тези излишни канали, дано скоро да ги последват и още някой като Алфа, Скат, ВТК, ВТВ, Канал4, Тянков, DSTV и още няколко такива.

an 18-09-2016 19:38

Като например AMC?! Аз не го гледам, нека да го изтрият.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:41.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.