Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Защо всички ревът като малко дете за близака ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=14251)

бебезавър 20-02-2011 22:43

Защо всички ревът като малко дете за близака ?
 
Какво толкова направихте драма от спирането на Ирдето кодировката за някой от каналите на оператора Булсатком - това беше ясно от много време насам!

Не мога да разбера какво се оплаквате - оператора Ви дава възможност да си гледате това за което сте платили като си смените картата за приемник. За разлика от други оператори на БГ пазара при които си плащате, а не гледате - къде е ХБО при Сателайта и защо там спряхте да ревете ?!?
Не стига че ви глезят като малки деца - мачове на национала, мачове на не знам кои си отбор дават ги, ами и с претенции ама да не е на БУЛКРИПТ, да е на ИРДЕТО, ами да вземат да дойдат и по една бибитка да ви направят от БСК ?

Или просто ви спря далаверата да давате/получавате на ШЕР някой канали за по 5лв. на месец. Секна далаверата - що трябва да си плащам телевизията - ми да взема да дам на съседа за 5лв. и на другия и на третия и на петия.............или чакай да продам малко приемници с печалба по 50-60лв. на приемник които да имат АУ, МЯУ и да натрупам състояние на гърба на клиентите ?!?!

Колко човека от форума занимаващи се професионално в областта гледат мачовете по Диема, Новаспорт, Филм+ и т.н. и колко ги гледат по Canal+ HD, SkySport 1.........1000 HD...........

Дори ако трябва да сме честни Булсат даде прекалено дълъг период на "АВАНТАТА" - така че стига сте плюли и сте писали глупости......утре/други ден като напускат нови музикални и не само музикални канали същите хора дето днес ги плюете - ще почнете да ги хвалите!

Айде стига толкова Бай Ганьовщина!!!!!!


Поздрави - Бебето!

alex78 20-02-2011 22:45

Аз мач при булсат не съм гледал никога, Даже дано не се обиди Пламен Генчев, но незнам и кой мачове дават по техните канали. ;;650;;650

dido sat 2010 20-02-2011 22:48

Бебезавър и аз това се чудя , на стана голям рев и мъка мъка .
Такъв е живота и ма итакива неща но не трябва да ревът така се едно някои е умрял .
Светът не е свършил щот ирдето е спряло при булсатком , живота продължа ревльовците трябва да го осъзнаят . ;;510

register 20-02-2011 22:53

ми вие що хленчите като сичко ви е наред???:lol15:

radich_58 20-02-2011 22:53

мнение
 
BULSATCOM си е и ще бъде най-добрия Български пакет!;;650

коко 20-02-2011 23:02

Някой са назидателни, но времената се променят.Но когато сме на саме дано си признаем, че не всички сме съвършенни :)

ivo 20-02-2011 23:41

От една седмица следя, как тема след тема се създават и отиват в историята и всички за проклетото ирдето на була. Напълно подкрепям мнението на първия. Малко или много всеки от нас е имал някаква изгода от тази кодировка, да не говорим пък за момента в който тръгна по емутата на приемници за по 100 лева. Жал не жал авантата свършва. Не прави чест, обаче на булсатком, да не информира чесните ползватели на ирдето карти, какво ще се случи с тях. Чета постове на хора, които са платили пълен пакет само преди 1 месец, за доста време на пред. Ей за тях ми е жал, че трудно ще осъдят и преборят единия от тримата монополисти на пазара. А тези хора са си в правото. Но да не задълбаваме пак навътре. За една седмица се начетох на мнения, кой прави, кой заядливи спрямо някои и т.н. В края на краищата спряха 3-4 канала от SD пакета и още преди да спрът целия HD пакет ревна половината форум. От сега нататък всеки си решава сам, какво ще прави. Булсат обаче си остава оператора с най-приемливите оферти за средната класа абонати. Аз например се замислям дали да не вкарам кабела отново в телевизора на местната кабеларка. Имат над 100 цифрови канала, имат 2-3 HD канала, които не са кодирани, имат вече добре направена от толкова години мрежа, а на скоро пуснаха и оптика до къщи. Безплатен цифров приемник и нито един кодиран канал. На всичкото отгоре и интернет. Целия пакет аналогова + цифрова телевизия и интернет за 18 лева. Е къде има такава оферта. Като искам по спътниците пускам дрима и газ, като ме мързи докато превъртя 100 канала ще ми се отще. Така че истината е тази - всеки по единично, докато не се намери начин да се гледа както всеки е свикнал. Има една българска поговорка "кой е*** е***, авантата свърши - кака се ожени.:)

sarivano 20-02-2011 23:56

Цитирай:

Първоначално написано от ivo (Мнение83689)
Не прави чест, обаче на булсатком, да не информира чесните ползватели на ирдето карти, какво ще се случи с тях. Чета постове на хора, които са платили пълен пакет само преди 1 месец, за доста време на пред. Ей за тях ми е жал, че трудно ще осъдят и преборят единия от тримата монополисти на пазара. А тези хора са си в правото.

Много жалостив стана напоследък.И за какво точно требе да "Жалим"?Че получават приемник/с друга карта/ и продължават да гледат ,това за което са платили?Или "жалим" че 5-те кинта на комшията не ги получаваме вече?Иначе ,който смята ,че са му прецакани ПРАВАТА има процедури ,да се възползва.

ivo 21-02-2011 00:10

Цитирай:

Първоначално написано от sarivano (Мнение83696)
Много жалостив стана напоследък.И за какво точно требе да "Жалим"?Че получават приемник/с друга карта/ и продължават да гледат ,това за което са платили?Или "жалим" че 5-те кинта на комшията не ги получаваме вече?Иначе ,който смята ,че са му прецакани ПРАВАТА има процедури ,да се възползва.

Аз по принцип съм си жалостив - не само на последък. Видно е че не ме познаваш. А що се отнася до получаването на приемник вместо пакета от картата - нарушават си договора, но вместо да се реве тука има си съд.

sarivano 21-02-2011 00:36

Цитирай:

Първоначално написано от ivo (Мнение83700)
...но вместо да се реве тука има си съд.

Съвсем правилно.Както и да си четат договорите ,ПРЕДИ подписване.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:11.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.