Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Нов приемник от Булсатком - FUSION TV (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35047)

moonstone 16-12-2014 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от miros123 (Мнение348886)
Модератора във форума на булсатком пише, че ще има техническа възможност абонат на друг интернет доставчик, да получи достъп до IPTV пакета на булсатком. Това ако се осъществи им ставам и аз абонат за този пакет от канали които излязоха в техния форум. Не вярвам обаче виваком, м-тел и близу да не филтрират тази услуга за тяхните интернет абонати. Доколко това ще е законно е друг въпрос.

Това ако го направят Булсат ме печелят веднага като клиент! (с ползването на друг доставчик).
Не мисля че големите играчи ще ги филтрират (на какво основание?),дано не ме опровергаят.

klapa 16-12-2014 22:09

Убеден съм, че няма да пуснат такава възможност, въпреки, че технически е възможно. Най - малкото биха имали проблем, с хората които ще гледат извън територията на страната.
Никой оператор с iptv не предлага такава услуга.
Нека да тръгне, да видим ценообразуването, възможностите на приемника, пълният списък с канали...

burgas69 19-12-2014 18:45

тези от Булсата ни взеха за голямо мезе
сега са писали -очаквайте много скоро :e085:

Гената89 24-10-2016 19:11

Пичове взех си тоя приемник на булсата,ама изгубих тва дето беше обяснено на дистанционното кое копче за кво е :D Ако някой може да напише за какво са ще съм благодарен. И някой може ли да ми каже кой канали могат да се връщат назад и с кое копче или от къде,че си нямам никва идея или трябва да си на техен интернет че да може да се връщат (не съм на тях като интернет услуга)

мхм 24-10-2016 20:18

Цитирай:

Първоначално написано от Гената89 (Мнение430999)
Пичове взех си тоя приемник на булсата,ама изгубих тва дето беше обяснено на дистанционното кое копче за кво е :D Ако някой може да напише за какво са ще съм благодарен. И някой може ли да ми каже кой канали могат да се връщат назад и с кое копче или от къде,че си нямам никва идея или трябва да си на техен интернет че да може да се връщат (не съм на тях като интернет услуга)

В "Меню" /бутона с 3 вертикални черти/ Програма - всички канали с оренжева точкa може да се връщат 24 часа назад. Избираш си канала, предаването и потвърждаваш с бутона в средата, /Гледай/ пак потвърждаваш и гледаш. 27 са каналите, които могат да се връщат /засега/

ВКВ 25-10-2016 10:44

Влизате с дистанционното в МЕНЮ - ПРОГРАМА - избирате програма с ЖЪЛТА ТОЧКА :!: и давате ОК. В средно сивото каре върви програмата, която е в момента. На дясно от нея са бъдещите програми. На ляво - миналите !!! Ако отидете на ляво /в миналите/ и дадете ОК на избрано от вас предаване, ще ви излязат два надписа - "ГЛЕДАЙ" !!! Ако дадете ОК , ще ви се отвори тази програма. Можете да връщате програмите до 00,00 часа не на предния, а на ПО-ПРЕДНИЯ ДЕН :D Ако отидете на дясно в бъдещите програми и дадете ОК на "запис", ще може да запишете това бъдещо предаване !!!
Ако отидете втори път на същата програма, ще ви излезе надпис "ИЗТРИЙ". С натискане на ОК, ще ви се отворят две възможности - "ДА" и "НЕ" - да отмените или да потвърдите командата за запис !!!
Можете да изтриете командата за запис и ако влезете в "МОИТЕ ЗАПИСИ" и записът още не е направен. Ако вече е направен, ще имате две опции - "гледай", за да го изгледате и "изтрий" за да го изтриете !!!
Ще Ви запозная с още една скрита функция на Фюжънчето. Скрита, защото никъде в упътването не се споменава за нея, а и самото и активиране става по специфичен начин.

ЗАДРЪЖТЕ БУТОН "МЕНЮ" - за няколко секунди на екранът ви ще излезе излитаща ракета.........
http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?f=2&t=19212

shemeten 03-12-2016 13:36

Bulsat-Fusion box: TWRP, backup, root, google play

jack82 03-12-2016 13:54

:)
 
А някой да знае как да му активирам андроида ще съм много благодарен на операторския фюжън бокс

Фенцо 03-12-2016 16:34

Цитирай:

Първоначално написано от shemeten (Мнение434318)

Само аз ли не намирам рикавъри бутонче?

jack82 03-12-2016 16:42

Цитирай:

Първоначално написано от Фенцо (Мнение434346)
Само аз ли не намирам рикавъри бутонче?

Вътре на платката е и няма бутонче :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:44.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.