Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   DREAMBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Кодове за програмиране на дистанционни (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=18014)

iwelichkow 09-03-2012 05:56

че те универсалните си имат функция сканиране.Пускате си ТВ и според упътването се сканира докато той не угасне,после се тестват функциите дали отговарят и ако не се продължава сканирането.

Стефан Каромов 28-11-2012 13:07

Моя Acer at3720 е с код 1484
Не мога да намеря дистанционно, което да подкара всичко на телевизора - имах едно Medion MD83388, обаче се счупи и сега е ужас. Пробвах какви ли не - пилот, силвър крест и още не знам какво, само едно успя да намери телевизора, но не вади всички опции. Мога само да пускам и спирам телевизора, да сменям каналите и звука. Не се отваря менюто, не може да се настрои, нищо останало не работи. Силвър крест-а много ми хареса, супер стилно дистанционно с лед дисплей, синя светлинка, но търси само до 1300. Откъде да си намеря дистанционно, което да работи коректно в София? Съответно и да не е безобразно скъпо - силвър креста е 11 лева , това, което ползвам сега е 8 лева, в махалата имаше два магазина на TCM , но вече ги няма. За да съм честен, най-ще се зарадвам да си намеря същото дистанционно на медион

вассил46 28-11-2012 14:31

Цитирай:

Първоначално написано от Стефан Каромов (Мнение202851)
Моя Acer at3720 е с код 1484
Не мога да намеря дистанционно, което да подкара всичко на телевизора - имах едно Medion MD83388, обаче се счупи и сега е ужас. Пробвах какви ли не - пилот, силвър крест и още не знам какво, само едно успя да намери телевизора, но не вади всички опции. Мога само да пускам и спирам телевизора, да сменям каналите и звука. Не се отваря менюто, не може да се настрои, нищо останало не работи. Силвър крест-а много ми хареса, супер стилно дистанционно с лед дисплей, синя светлинка, но търси само до 1300. Откъде да си намеря дистанционно, което да работи коректно в София? Съответно и да не е безобразно скъпо - силвър креста е 11 лева , това, което ползвам сега е 8 лева, в махалата имаше два магазина на TCM , но вече ги няма. За да съм честен, най-ще се зарадвам да си намеря същото дистанционно на медион

Може и да помогне;)http://www.google.bg/#hl=bg&gs_nf=3&...w=1024&bih=653

Didko 28-11-2012 16:43

Аз пък мисля да си подаря едно Хармони за Коледа, че вафлите на масата станаха 5! :lol15:

Стефан Каромов 03-12-2012 08:06

Благодадря за предложението, но ми грознее много това дистанционно. А това хармъни какво е ?

попо 29-06-2013 20:38

не мога да си пусна телевиора
 
Цитирай:

Първоначално написано от dodo_pv (Мнение115244)
По-долу са прикачени кодовете за програмирате на двата вида дистанционни управления за управляване на различни марки телевизори. "Сивите" се програмират с 4-цифрени кодове, а "черните"- с 3-цифрени. При сивите, след успешно програмиране, премигва бутон "ТV" два пъти. При черните загасва постоянно светещия бутон "ТV".
Процесът на програмиране започва след еднократно натискане на бутон "ТV". Следва натискане и задържане на бутона "shift" за около 3 секунди, при което дистанционното влиза в режим на програмиране. Следва въвеждането на кода. прави се с нови батерии.
Успех в начинанието :)

Това кодове за пускане на TV ли са? Имам следния проблем. Телевизорът е Panasonic и не мога да го пусна с дистанционното, въпреки, че пробвах с кодовете. Дистанционното е Hitech. Някой може ли да ми каже как става? Може и на email: popo132_art@abv.bg. Искам да гледам филмче, SOS!

П.П. Иначе, много добра тема! ;)

hakerate 30-06-2013 09:41

http://dtv-bg.com/downloads.php?do=file&id=3066
;;650

public enemy #1 22-10-2013 19:06

Цитирай:

Първоначално написано от dodo_pv (Мнение115244)
По-долу са прикачени кодовете за програмирате на двата вида дистанционни управления за управляване на различни марки телевизори. "Сивите" се програмират с 4-цифрени кодове, а "черните"- с 3-цифрени. При сивите, след успешно програмиране, премигва бутон "ТV" два пъти. При черните загасва постоянно светещия бутон "ТV".
Процесът на програмиране започва след еднократно натискане на бутон "ТV". Следва натискане и задържане на бутона "shift" за около 3 секунди, при което дистанционното влиза в режим на програмиране. Следва въвеждането на кода. прави се с нови батерии.
Успех в начинанието :)

За китайски дистанционни не стават тези кодове(с много малки изключения).Пробвах с черно и сиво дистанционно новите и старите кодове на тв Samsung T24C300EW...без успех :;815

аптекар 18-09-2014 18:13

Код за дистанционно за тв. NEO
 
Здравейте, ако някой сподели четирицифрен код за tv NEO ще съм му благодарен, тв-то е lsd 24 инча ами е забито в стената и да му смъкна модела ми е почти невъзможно.

ксонис 24-03-2016 11:47

Даите ми 3цифрен код


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:49.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.