Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Булсатком връща предплатени такси!!! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=14329)

stilo72 24-02-2011 09:24

Булсатком връща предплатени такси!!!
 
Отговор от представител на оператора на мое протестно писмо заради спирането на IRDETO картите!!!

Здравейте,
Извиняваме се за причинените неудобства. Причината за преустановяване на излъчването е невъзможност да поддържаме IRDETO кодировката.Проблемът възникна след м. декември, затова не сте предупреден при предплащането на таксите.
Ако не Ви устройва нашето предложение да върнете картата и да получите нов приемник с карта булкрипт - кодировка, с която вече ще работим, може да си получите предплатената сума, когато върнете оборудването в наш офис / с лична карта или договор/
Поздрави,
Елена
Който има желание да ходи в най-близкия офис и да си вземе предплатените такси!!!

archibal 24-02-2011 14:49

Това е нещо друго. Така трябваше да бъде още от самото начало. Явно някой на някого се е обадил. Има резултат от цялото това недоволство

stilo72 24-02-2011 15:36

Цитирай:

Първоначално написано от Вито (Мнение84706)
Хайде народе имате повод за радост!Който не иска да е си сменя картата за наш приемник и има предплатени такси също така възнамерява да се отказва да бяга към офисите да им се връщат парите.

Вито, аз за 2011 няма да си ги взема ако се съгласите да ми дадете извънземния HD приемник.
Какво мислиш като представител на киселия оператор?

Чък Норис 24-02-2011 15:41

Цитирай:

Първоначално написано от stilo72 (Мнение84713)
Вито, аз за 2011 няма да си ги взема ако се съгласите да ми дадете извънземния HD приемник.
Какво мислиш като представител на киселия оператор?

Доплащаш си 3 лева(ако имаш цяло 3 най-добре;;573) за хд пакета и ти заменят картата за захаринка.

gencomk 24-02-2011 21:42

Абе незнам какво става ,но днес ми се обаждат и ми казват Г-не не сте плащали от ноември,око платите за 2 месеца на 15,80 гледате до 30 август на тази такса.Май трябват пари за ирдето.

пепси 24-02-2011 21:52

На мен ми се обадиха на мобилния и ми благодариха че съм техен клиент от както съществува булсат и това само.До там ли са я докарали да стоят на телефоните и да изказват благодарности....Аз си помислих че ще ми предлагат новия супер приемник за HD телевизия.;;601

gencomk 24-02-2011 22:04

Не ги разбирам,но 2=6 си е супер както и да го смятам.

силният 24-02-2011 22:24

Цитирай:

Първоначално написано от пепси (Мнение84790)
На мен ми се обадиха на мобилния и ми благодариха че съм техен клиент от както съществува булсат и това само.До там ли са я докарали да стоят на телефоните и да изказват благодарности...

Колега, хубаво е човек да може да улавя послания и в по-дребни на пръв поглед неща - би било добре да се опиташ да го направиш... ;)
А иначе - с признаването на грешката си по казуса с надвзетите суми операторът показа, че чува и може да се вслушва в гласа на абонатите си...

hajduk 24-02-2011 22:38

Колега, а къде остават посланията на птичките и пчеличките ;;573... Започвам да си мисля, че това е форум на един определен оператор ... ,а Ники вероятно започва да си мисли, че бизнеса със сателитна техника може би не е най-добрия бизнес на света ... Айде да не търсим послания там където ги няма, и да не тълкуваме едни определени действия като вслушване от страна на оператора към щенията на клиентите ... По-скоро юрист консулта се е върнал от Тасос ... и им е казал, че ще си го набутат квадратен както са тръгнали с рогата ... IMHO

yavor1 24-02-2011 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от stilo72 (Мнение84713)
Вито, аз за 2011 няма да си ги взема ако се съгласите да ми дадете извънземния HD приемник.
Какво мислиш като представител на киселия оператор?

как е новия приемник, дето ти дадоха, картината по-добра ли е от настоящия ти дм500 , хайде похвали се раздуй кое как се гледа :lol15:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:58.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.