Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Телевизор LG полудя!!! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41289)

Калито 27-12-2023 00:47

Е за 7 години има развитие...

авантикс 27-12-2023 04:48

Аз имам един тв Тошиба смарт с андроид,от началото като го ползвахме ,от време на време се включваше сам,освен това другия ми тв е краун,интересното че с дистанционното на крауна,можехме да командваме и тошибата, на какво се дължи ?и специално проблема дето се включваше сам.

111111 27-12-2023 09:32

Цитирай:

Първоначално написано от авантикс (Мнение594058)
интересното че с дистанционното на крауна,можехме да командваме и тошибата, на какво се дължи ?и специално проблема дето се включваше сам.

И двата телевизора са VESTEL нормално е с едно дистанционното да работят, комшиите толкова могат.

ogibo 27-12-2023 09:46

DEL

Валентинко 27-12-2023 09:54

Цитирай:

Първоначално написано от авантикс (Мнение594058)
Аз имам един тв Тошиба смарт с андроид,от началото като го ползвахме ,от време на време се включваше сам,освен това другия ми тв е краун,интересното че с дистанционното на крауна,можехме да командваме и тошибата, на какво се дължи ?и специално проблема дето се включваше сам.

Купи си още един-Ариели,и него ще командваш с това дистанционно.;;650

Златанов 28-12-2023 00:03

Не всичко на Ариели е Вестел.

А комшиите за парите си, дават доста. Още помня първите Вестел и Watson в Метро. Имаше 29 инча кинескопи, които до последно работеха. Имах един на 8-9 години и така си го продадох на едни хора. За сравнение Сони Вега изкара 3 години и кинескопът замина. Вегата струваше колкото почти 3 Вестела, а излезе абсолютен боклук. И двата купени нови. Преди години ми трябваха две 32-ки, взех от ЕМаг Horizon - жив Вестел цената беше 200лв. или малко под 200лв. Никакви проблеми до момента. Гаранция отдавна е изтекла, хората си ги гледат и не са споменали за проблеми.

111111 28-12-2023 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение594072)
Не всичко на Ариели е Вестел.

А комшиите за парите си, дават доста. Още помня първите Вестел и Watson в Метро. Имаше 29 инча кинескопи, които до последно работеха. Имах един на 8-9 години и така си го продадох на едни хора. За сравнение Сони Вега изкара 3 години и кинескопът замина. Вегата струваше колкото почти 3 Вестела, а излезе абсолютен боклук. И двата купени нови. Преди години ми трябваха две 32-ки, взех от ЕМаг Horizon - жив Вестел цената беше 200лв. или малко под 200лв. Никакви проблеми до момента. Гаранция отдавна е изтекла, хората си ги гледат и не са споменали за проблеми.

Vestel е най-голямия производител на телевизори в света. китайците са по малки.
Припомнете си кой купи фабриките за телевизори в европата.

Разликата е че китаеца прави висок и нисък клас а комшията среден и нисък.

Таблетните телевизори демек андроидите са само китайски,
докато комшиите разчитат на RTOS и FOXXUM
/като последните имат скрити благинки с певачка/


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:15.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.