Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Телевизор LG полудя!!! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41289)

dzumba 28-09-2016 07:19

А може и да ни почват извънземните!;;602

vasilstf 28-09-2016 07:35

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение428620)
А може и да ни почват извънземните!;;602

Да! И започват от тези с LG-та. Аз понеже съм с Panasonic, не са могли да ми разбият менюто и само са ми скъсали мембраната на говорителя. Сега е мъка да си намеря. :lol15:

заркопопов 28-09-2016 22:02

Може да опиташ да качиш последна версия на софта.

ceco2000 28-09-2016 22:07

Цитирай:

Първоначално написано от заркопопов (Мнение428472)
Следващия уикенд може да си поиграя

На Златанов ще кажа следното ''Глупости на таркалета'' за кондерите. Извинявай, най искрено!
Колега Зарко Попов, толкова ли неусащаш при натиск някой от панелните бутони да има по-странно поведение при натиск. Например, по-плитък ход или до почти нулев такъв. Причина за това е насъбрана мизерия ''клей'' покрай пластмасовия декоративен бутон и корпус на задния панел на тв-то, другата е от прекалена игра на наследника да е здала багажа контактната пластина във въпросния бутон /която без отваряне неможе да се види, а не е за всеки да разпечатва подобен бутон/.
Поздрави на всички!

заркопопов 28-09-2016 22:18

Цитирай:

Първоначално написано от ceco2000 (Мнение428693)
На Златанов ще кажа следното ''Глупости на таркалета'' за кондерите. Извинявай, най искрено!
Колега Зарко Попов, толкова ли неусащаш при натиск някой от панелните бутони да има по-странно поведение при натиск. Например, по-плитък ход или до почти нулев такъв. Причина за това е насъбрана мизерия ''клей'' покрай пластмасовия декоративен бутон и корпус на задния панел на тв-то, другата е от прекалена игра на наследника да е здала багажа контактната пластина във въпросния бутон /която без отваряне неможе да се види, а не е за всеки да разпечатва подобен бутон/.
Поздрави на всички!

Панела е тъч скрийн.

Pipp0 28-09-2016 22:48

През деня беш добре и сега пак полудя. Както си гледам мача се рестартирва сам, ту се включва, ту не.. Нищо не му е наред, а към HDMI не съм вързал нищо. Единствено има КА модул на Близу, от който гледам ТВ.

roro91 29-09-2016 12:05

Цитирай:

Първоначално написано от Pipp0 (Мнение428700)
През деня беш добре и сега пак полудя. Както си гледам мача се рестартирва сам, ту се включва, ту не.. Нищо не му е наред...

Явно този телевизор изпитва вече непоносимост към Лудогаорец и полудява :)
Пускай му от време на време мач на Локото или Милан за да работи нормално! ;;650

;;650;;513

Златанов 29-09-2016 15:21

Тааа, след моите "глупости", има ли развитие?

заркопопов 29-09-2016 16:19

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение428744)
Тааа, след моите "глупости", има ли развитие?

Развитие няма,но и без преден панел ще се гледа.Както споменах за 5 години съм го ползвал 2-3пъти.
;;650

patzi 26-12-2023 23:58

Цитирай:

Първоначално написано от Pipp0 (Мнение428700)
През деня беш добре и сега пак полудя. Както си гледам мача се рестартирва сам, ту се включва, ту не.. Нищо не му е наред, а към HDMI не съм вързал нищо. Единствено има КА модул на Близу, от който гледам ТВ.

Даммм и аз имам от скоро проблеми с едно LG OLED.Гасне когато си реши като преди това има едно гадно пищене. Само щепсела оправя нещата. Прави го когато си реши, няма по нов софтуера и гаранцията изтече преди няколко месеца.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:51.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.