Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Предложения към Булсатком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=21085)

Златанов 28-01-2012 12:48

Пак ще си имат кирия - дали ще инвестират в ZHD някоя си серия или в модули, не е ли същото? Вместо 20000 Захарина - да направят 15000 и 5000 модула. Ти ако имаш сателитен тунер на ТВ, какво ще вземеш - Захарин или модул? Оставяме настрани факта, че някои ТВ сат тунери на са в час, но със сигурност ще ги оправят.

д.е.м.т 28-01-2012 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение140801)
Пак ще си имат кирия - дали ще инвестират в ZHD някоя си серия или в модули, не е ли същото? Вместо 20000 Захарина - да направят 15000 и 5000 модула. Ти ако имаш сателитен тунер на ТВ, какво ще вземеш - Захарин или модул? Оставяме настрани факта, че някои ТВ сат тунери на са в час, но със сигурност ще ги оправят.

а масовия потребител ,къде ще си го слага тоя модул!Хд приемник ci слот,май под 250 лева няма!Дрийма също няма слот.А хората имащи dvb-s2 тунер са много малко .

черните ягуари 28-01-2012 12:57

Просто булсат не мислят за своите абонати а гледат само печалбата да е голяма а така няма да стане да се подигравате с тях,за това всяко ваше начинание е обречено на провал.:s104

Златанов 28-01-2012 12:57

Ще имат, все някога ще си сменят ТВ-тата, а като гледам не е като да няма телевизори с DVB-S2. Пак казвам, нищо не им пречи да пробват. Само ще спечелят абонати. Я сметни колко абонати загубиха заради Ирдето? Още повече - купиха F1, купиха Олимпийските игри. Не е като да няма какво да се гледа при Булсат. И в комбинация с нещо 42-50 инча, едно дистанционно, направо кеф.

yavor1 28-01-2012 12:59

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение140802)
а масовия потребител ,къде ще си го слага тоя модул!Хд приемник ci слот,май под 250 лева няма!Дрийма също няма слот.А хората имащи dvb-s2 тунер са много малко .

за всеки влак си има пътници

д.е.м.т 28-01-2012 13:01

Цитирай:

Първоначално написано от черните ягуари (Мнение140804)
Просто булсат не мислят за своите абонати а гледат само печалбата да е голяма а така няма да стане да се подигравате с тях,за това всяко ваше начинание е обречено на провал.:s104

Не баш тъй.Те просто скат да имат голям пазарен дял,много хора да гледат тяхната тв и са в битка за клиенти.В крайна сметка,новите телевизори имат няколко хдми входа.....,поне на захаринчо картината му е добра,потвърдено от dzumba.
П.П А сателайта ,да ме извинят,ако имам приемник с лан карта,точно на тяхще дам 38 лева;;650

alexteam 28-01-2012 13:27

а не е ли най-добре да се разпространяват и по кабел, щото повечето телевизори за с DVB-C.....и за тези по кабел да пуснат конакс модули...

ivo 28-01-2012 16:41

Цитирай:

Първоначално написано от alexteam (Мнение140811)
а не е ли най-добре да се разпространяват и по кабел, щото повечето телевизори за с DVB-C.....и за тези по кабел да пуснат конакс модули...

За да се пуснат по кабел, трябват други инвестиции и после доста повече поддръжка, като коли и персонал трябва да имат. Оттам разходите скачат. А чесно казано аз пари да включа кабел в телевизора си няма да дам. По-добре да плащам на шейх, отколкото да съм зависим от кабелна телевизия. Да не забравяме, че цифровизацията на ефирната телевизия е в процес на разработка и като я пуснат много абонати ще напуснат сателитните и кабелни оператори, особенно ако има сносни канали без да са кодирани. Ха да видим тогава на кого ще извиват ръцете.

pmhawk 28-01-2012 17:46

Искрено да ви се смее човек като говорите такива неща ;;573Кой ще е тоя който ще ви пусне някое класно първенство по футбол, тенис, баскетбол, формула и други разни свободно? Ще гледате само обичайните канали с турски сериали, чалга и реклами.

калинхристов 28-01-2012 18:58

Цитирай:

Първоначално написано от ivo (Мнение140843)
За да се пуснат по кабел, трябват други инвестиции и после доста повече поддръжка, като коли и персонал трябва да имат. Оттам разходите скачат. А чесно казано аз пари да включа кабел в телевизора си няма да дам. По-добре да плащам на шейх, отколкото да съм зависим от кабелна телевизия. Да не забравяме, че цифровизацията на ефирната телевизия е в процес на разработка и като я пуснат много абонати ще напуснат сателитните и кабелни оператори, особенно ако има сносни канали без да са кодирани. Ха да видим тогава на кого ще извиват ръцете.

Аз точно това чакам да видим до къде ще стигнат.
Стига да пуснат нещо свястно и в нашия регион.:D


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:31.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.