Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Може ли нд приемника на виваком да се комбинира с друг сателит (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=22963)

mediland 18-05-2012 08:45

Може ли нд приемника на виваком да се комбинира с друг сателит
 
Може ли с приемника на виваком и най вече ме интересува нд приемника да се комбинира и да се гледа и друг спътник. В момента съм с булсат и гледам и turksat с един приемник. Изтича договора и искам да се пренасоча, но отвсякъде се чуват различни неща.

Някой запознат може ли да ми обясни.

d.ivanov 18-05-2012 08:51

Бягай от Виваком като от краста... иначе ако поддържа Diseq не би трябвало да има проблем, но този оператор не бих го препоръчал и на най-лошия си враг, патил съм от "Vivatel" (Vivacom) преди време.

еркан акиев 18-05-2012 09:24

Цитирай:

Първоначално написано от mediland (Мнение160961)
Може ли с приемника на виваком и най вече ме интересува нд приемника да се комбинира и да се гледа и друг спътник. В момента съм с булсат и гледам и turksat с един приемник. Изтича договора и искам да се пренасоча, но отвсякъде се чуват различни неща.

Някой запознат може ли да ми обясни.

На Виваком гледам IS-12 и Turksat 42E (2А) с една антена и моноблок.

pepita 18-05-2012 09:52

Цитирай:

Първоначално написано от didomh (Мнение160962)
Бягай от Виваком като от краста... иначе ако поддържа Diseq не би трябвало да има проблем, но този оператор не бих го препоръчал и на най-лошия си враг, патил съм от "Vivatel" (Vivacom) преди време.

И къде да иде?Ако си имал проблеми не значи че и другите имат.Въпроса е можели....да може.

лео-сат 18-05-2012 10:22

И аз бях виваком сега ще прекратя договора,само бог знае как мина 1 год с виваком,минавам на булсатком:;810

Хермес 18-05-2012 10:55

Цитирай:

Първоначално написано от mediland (Мнение160961)
Може ли с приемника на виваком и най вече ме интересува нд приемника да се комбинира и да се гледа и друг спътник. В момента съм с булсат и гледам и turksat с един приемник. Изтича договора и искам да се пренасоча, но отвсякъде се чуват различни неща.

Някой запознат може ли да ми обясни.

Погледни приемика на виваком и дистанционното, погледни този на Булсатком също и ще разбереш за какво иде реч. Ако нашия го наричат тояга, то на Виваком е цяло дърво. Е,че и на Булсатком приемника има неща за оправяне но е с пъти по-хубав. Като си спазваш 72 -то часа гледаемост на друг спътник няма да имаш проблеми. Че има много много по-хубави приемници е безспорен факт, но за цената си и каналите спрямо другите бг доставчици си определено си заслужава. :)

mediland 18-05-2012 13:16

Цитирай:

Първоначално написано от Хермес (Мнение160973)
Погледни приемика на виваком и дистанционното, погледни този на Булсатком също и ще разбереш за какво иде реч. Ако нашия го наричат тояга, то на Виваком е цяло дърво. Е,че и на Булсатком приемника има неща за оправяне но е с пъти по-хубав. Като си спазваш 72 -то часа гледаемост на друг спътник няма да имаш проблеми. Че има много много по-хубави приемници е безспорен факт, но за цената си и каналите спрямо другите бг доставчици си определено си заслужава. :)

Какво означава 72 часа гледаемост на друг спътник.

aucislot 18-05-2012 13:28

това е че ако гледаш на друг спътник , различен от хелас сат 39е 72 часа , приемника на булсатком блокира аз така знам .

Pipp0 18-05-2012 14:35

Цитирай:

Първоначално написано от aucislot (Мнение160995)
това е че ако гледаш на друг спътник , различен от хелас сат 39е 72 часа , приемника на булсатком блокира аз така знам .

това сигурно ли е?не може ли освен каналите на булсата да гледам н.р и свободните канали от Астра и Хотбърд?

Дънди Крокодила 18-05-2012 19:02

Цитирай:

Първоначално написано от mediland (Мнение160961)
Може ли с приемника на виваком и най вече ме интересува нд приемника да се комбинира и да се гледа и друг спътник. В момента съм с булсат и гледам и turksat с един приемник. Изтича договора и искам да се пренасоча, но отвсякъде се чуват различни неща.

Някой запознат може ли да ми обясни.

ДА! Приемника подържа "Дайсек" до 3 други сателита.Няма таймер за блокиране,сменя нормално бързо м/у спътниците. 4-ти месец нямам проблем.Прави бъг като изчезват имената и ЕPG-то на каналите от време на време.
Говоря за HD-приемника.:)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:11.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.