Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Сервизно меню на STB Huawei EC2108E (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34978)

Аргон 10-01-2017 12:12

Дали е възможно да се намерят подробни технически характеристики на тая малка кутия? Аз се разцепих да търся, нещо по-подробно, но без успех. Така като гледам, май това у-во си е правено конкретно за операторите (не визирам конкретно VIVACOM), а попринцип.

Morgatastz81 17-03-2017 15:19

в офис на ВИВАКОМ видях че има и черни приемници те различават ли се по нещо от белите

valseat 17-03-2017 15:29

Цитирай:

Първоначално написано от Аргон (Мнение437807)
Дали е възможно да се намерят подробни технически характеристики на тая малка кутия? Аз се разцепих да търся, нещо по-подробно, но без успех. Така като гледам, май това у-во си е правено конкретно за операторите (не визирам конкретно VIVACOM), а попринцип.

Какво те интересува? Аз мога да ти кажа как да влезеш вътре. Ама няма никакъв ефект.

мнн 17-03-2017 15:31

2108v5 са и те. Просто има и бели и черни.

Дред 17-03-2017 17:35

Цитирай:

Първоначално написано от Morgatastz81 (Мнение445222)
в офис на ВИВАКОМ видях че има и черни приемници те различават ли се по нещо от белите

Само цвета ги различава и се чудя от три месеца как да си сменя белия , че не пасва на всичката черна техника около него . Някакви идеи ? :s101 Всичко си му работи , а и тези от офисите не се занимават с това - обади се на 123 и .....

Митев1 28-03-2017 23:18

здравейте
 
Въпроса ми е на вива комското стб възможно ли е да се промени ЮТУБ-а с българския вариант ( да не излизат само американски тъпотий ) а да си е нормален както е на смарт телевизорите ,телефоните на първата страница да излизат новите песни от БГ и нови клипове.

калоянк 29-03-2017 16:30

Цитирай:

Първоначално написано от Митев1 (Мнение446253)
Въпроса ми е на вива комското стб възможно ли е да се промени ЮТУБ-а с българския вариант ( да не излизат само американски тъпотий ) а да си е нормален както е на смарт телевизорите ,телефоните на първата страница да излизат новите песни от БГ и нови клипове.

Надяваме на мисълта, че може да локацията на ос-а. Това трябва да се пробва да се промени, добра идея ми даваш ;)

Вес-ко 04-04-2017 17:18

Здравейте,

имам следния проблем с този ТВ бокс:
като го включа през ресивъра не разпознава както трябва резолюцията и ХД каналите са много пикселизирани.
като го вкл. директно в ТВ няма проблеми
Ресивъра поддържа 4К и нямам проблем като пусна картина от компютъра.
нямах проблем и преди като бях на мтел (с 2 различни устройства)

Може ли да се сетне нещо вътре в линукс настройките за да не детеква автоматично резолюцията?

Ж0Р0 04-04-2017 20:58

Цитирай:

Първоначално написано от Вес-ко (Мнение446970)
Здравейте,

имам следния проблем с този ТВ бокс:
като го включа през ресивъра не разпознава както трябва резолюцията и ХД каналите са много пикселизирани.
като го вкл. директно в ТВ няма проблеми
Ресивъра поддържа 4К и нямам проблем като пусна картина от компютъра.
нямах проблем и преди като бях на мтел (с 2 различни устройства)

Може ли да се сетне нещо вътре в линукс настройките за да не детеква автоматично резолюцията?

При мен е същата песен плюс лилаво за основен цвят на всичко. Понякога изобщо не могат да се "здрависат" ... не е от ресивъра, защото входа си работи с други устройства, не е и от кабела ... най-странното, че бокса направо в телевизора работи ... загадка.

floydogi 04-04-2017 22:11

Известен проблем, който за съжаление няма решение.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.