Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=34)
-   -   CINEMANIA-СИНЕМАНИЯ ! Стартира Поредната Филмова ДРИСНЯ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46218)

Трапера 15-09-2020 22:17

CINEMANIA-СИНЕМАНИЯ ! Стартира Поредната Филмова ДРИСНЯ
 
CINEMANIA-Стартира Поредната Филмова ДРИСНЯ !

За това недоразумениe кабеларките ако искат допълнително пари, таковал съм им майките и бащите, братята и сестрите :e085:

Вижте Програмата на Новата (Стара) Филмова ПРЪДНЯ !

PS
Трябва да удари нещо по-мощно от Коронавируса, ама здраво да удари да се освестят и научат че пари не се изкарват от ФЪШКИИ ! :lol15:

Vboxk 15-09-2020 22:35

Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение539446)
CINEMANIA-Стартира Поредната Филмова ДРИСНЯ !

За това недоразумениe кабеларките ако искат допълнително пари, таковал съм им майките и бащите, братята и сестрите :e085:

Вижте Програмата на Новата (Стара) Филмова ПРЪДНЯ !

PS
Трябва да удари нещо по-мощно от Коронавируса, ама здраво да удари да се освестят и научат че пари не се изкарват от ФЪШКИИ ! :lol15:

Колега знаеш ли кои оператори ще излъчват канала.

TUISTERa 15-09-2020 22:50

Цитирай:

Първоначално написано от Трапера (Мнение539446)
CINEMANIA-Стартира Поредната Филмова ДРИСНЯ !

За това недоразумениe кабеларките ако искат допълнително пари, таковал съм им майките и бащите, братята и сестрите :e085:

Вижте Програмата на Новата (Стара) Филмова ПРЪДНЯ !

PS
Трябва да удари нещо по-мощно от Коронавируса, ама здраво да удари да се освестят и научат че пари не се изкарват от ФЪШКИИ ! :lol15:

Първо на първо, за първи път виждам програма с филми, нито един от които не съм гледал(май само Джаки) .
Второ на второ, оператора иска пари за него, пък ти ако искаш ги давай. Не мога да разбера какъв ти е проблема с това. Политическите напъни на 4 часоваата програма на славчо са друга бира.
Трето на трето , таковай си таковата с таковата, щото да не ти такова оператора таковата... :) ;;650 Информация за тоя канал още нямат операторите, очевидно някой оператор ще го пусне локално, а може би и неосат да го включат в премиум филмовия си пакет .

Максимус7 15-09-2020 23:49

Този сайт да не е правен от някой осмокласник в голямото междучасие? :) :lol15:

vasilstf 16-09-2020 00:19

Аз не разбрах какъв е проблема с тая телевизия, че автора се изказа толкова остро. Може би това, че няма баналните копи-пейст холивудски продукции, които в последните години не показват нищо различно.

Що всички хейтят това, което не искат да гледат. Все едно като не ти харесва нещо, оператора не трябва да го предлага в мрежата си. Ами може да има хора на които да им хареса.
Как никой не каза какво иска да предлагат операторите, всеки казва какво НЕ трябва да предлатат, а не какво не иска да предлатат.

SERHI1970 16-09-2020 00:50

Има един истински филмов канал и това е НВО и сега ще се появят холивудските професори да оплюят канала!:)

Светия Дух 16-09-2020 00:57

НВО умря, откакто купих SSD диск за 4К филми с PLEX сървър.
Само дето нямам време и тях да гледам. :hammer:
Който има акции на НВО да си ги закрие, докато са на печалба!

TUISTERa 16-09-2020 07:36

Аз си плащам за хбого по 4 евра уж заради детските. Ще им плащам още около година, докато хлапето се научи да гледа филми със субтитри :) После ще минем изцяло на плекс .
Не гледам нито един филмов канал от телевизиите. Но това не значи , че не трябва да ги има. Тва като менюто в ресторанта , що предлагат ракия като аз не пия алкохол ? тц тц... И пари искат за тая дрисня

ТКЗС 16-09-2020 12:23

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение539452)
Първо на първо, за първи път виждам програма с филми, нито един от които не съм гледал(май само Джаки) .
Второ на второ, оператора иска пари за него, пък ти ако искаш ги давай. Не мога да разбера какъв ти е проблема с това. Политическите напъни на 4 часоваата програма на славчо са друга бира.
Трето на трето , таковай си таковата с таковата, щото да не ти такова оператора таковата... :) ;;650 Информация за тоя канал още нямат операторите, очевидно някой оператор ще го пусне локално, а може би и неосат да го включат в премиум филмовия си пакет .

Автора на темата може би е очаквал канал с предимно уестърн филми , съдейки от ника му :)

Светия Дух 16-09-2020 12:56

А ако се казваше Трипера, какви ли канали може би е очаквал, съдейки по ника му? :s101


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:05.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.