Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Net1 съпорт, след като купиха Comnet (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43952)

мони2 26-06-2018 14:56

Net1 съпорт, след като купиха Comnet
 
Някой знае ли какво става?
Интернетът ми през тях го няма от миналия четвъртък - 21.06.2018.
Няма как да се свържеш с жив съпорт на техните телефони, минаваш през някакви невинни мацки на колцентър, които нямат нищо общо и само им предават и четат техни мейли, все едно става дума за връзка с роднини зад граница, които живеят в пещера в индиански резерват, нямат интернет и общуват с димни сигнали. В петък ми се обадиха, че ще дойдат, оттогава - ни вест, ни кост. Всеки ден колцентърът потвърждава, че има записана задача за посещение.
Знам от вътрешни хора, че повредата е голяма заради бурята, ама - ебаси мамата - преди, когато бях на Comnet, а аз съм при тях от септември 2017 г. - нямаше грам проблеми при подобни бури, в които улицата пак беше река!
Какво става, мамка им и прасе!

На всичкото отгоре няма никаква индикация в техния сайт, че проблемът ще бъде разрешен някога.

А ще дойде 30-и, а с него - и сметката за другия месец.
С какви очи ще си ги искат?
:s104

Златанов 26-06-2018 20:08

Иии ти още не си им отрязал кабела, така ли?
Представям си как доставчикът ми ме оставя без услуга за повече от няколко часа - големите ножици, кабелите, всичко пред входа и да се маха... 5 дни без услуга и никой нищо не знае. Баси мамата.

dzumba 26-06-2018 20:34

Така е,смени се власта,дойдоха кретени-олигофрени,бях част от екипа,участвал съм в изграждането на TВ станцията,направена е перфектно за без пари, по инерция ще изкара поне още 2 години!Качествения персонал избяга,пълно е с неандерталци, дето един конектор не знаят да сложат!Няма как, някой да ми казва, как е правилно да работя!Разделихме се!Виждам ,че летят надолу!

Mediadigital 27-06-2018 09:32

Онлайн Директ е същата история 5дни без интернет и вчера пак 4часа без нет

сакара 27-06-2018 09:38

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение485299)
Така е,смени се власта,дойдоха кретени-олигофрени,бях част от екипа,участвал съм в изграждането на TВ станцията,направена е перфектно за без пари, по инерция ще изкара поне още 2 години!Качествения персонал избяга,пълно е с неандерталци, дето един конектор не знаят да сложат!Няма как, някой да ми казва, как е правилно да работя!Разделихме се!Виждам ,че летят надолу!

Прав си Другарю!

pe6o1975 27-06-2018 17:27

Цитирай:

Първоначално написано от мони2 (Мнение485261)
А ще дойде 30-и, а с него - и сметката за другия месец.
С какви очи ще си ги искат?
:s104


https://www.kzp.bg/

фокус 27-06-2018 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение485299)
Така е,смени се власта,дойдоха кретени-олигофрени,бях част от екипа,участвал съм в изграждането на TВ станцията,направена е перфектно за без пари, по инерция ще изкара поне още 2 години!Качествения персонал избяга,пълно е с неандерталци, дето един конектор не знаят да сложат!Няма как, някой да ми казва, как е правилно да работя!Разделихме се!Виждам ,че летят надолу!


Ще става и по зле,останаха още малко кадърни ама и те ще бягат скоро,там е обградено с бивши кретени на мтел и оправия няма!Нищо добро не чака клиентите на нет1!

Анто75 28-06-2018 09:31

Аз нямам забележки и оплаквания към тях, а съм им абонат откакто се пръкнаха. При проблем, ако има екип в района, са идвали за 15-20 мин., ако няма за 1-2 ч.
Сега, като чета тук и по други теми, незнам при кой ни очаква нещо добро.

турбо 29-06-2018 08:30

Аз също съм доволен от услугите им. Интернета винаги е със скоростта за която си плащам стабилен и е спирал рядко и за по 30 мин максимум.
Като цена е най-изгодния в квартала в който живея визирам предплатената им услуга.
Кабелната им е добра най вече ми харесва факта че няма кодировка което я прави съвместима с всяка техника и няма ограничение колко телевизора ще свържеш.
Единствено не ми допадна политиката им на включване на нов абонат, трябваше да чакам седмица при условие че имат мрежа в блока и апартамента има окабеляване.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Neo64 29-06-2018 08:53

Като чета говорите в минало бешало време ,тоест СТЕ абонати от доста време.
Дзумбата Ви каза ясно и точно, преди беше ок , сега дойдоха едни тарикати ,които искат с трици маймуни да хващат.
А и нали имат офис в сграда там по пъта за летището у лево ,за бензиностанцията , отива се на място и се вижда каките стават ли за френска агитка.:):)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:42.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.