Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   Vivacom сигнал (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=15236)

мип 16-10-2011 21:26

Цитирай:

Първоначално написано от Пламен Пл (Мнение124473)
Ужасно качество на услугата(при всеки повей на вятъра приемника търси сигнал

Според мен качеството на услугата се дължи от монтажа.
Да споделя при мен една и съща услуга на антена, монтирана от тяхните "специалисти" (11,5 Db; 4 SNR) насича посоянно. Докато антена от булсат, настроена от мен (10 Db; 9 SNR) няма проблеми по едно и също време

sleeper 16-10-2011 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от мип (Мнение124487)
Според мен качеството на услугата се дължи от монтажа.
Да споделя при мен една и съща услуга на антена, монтирана от тяхните "специалисти" (11,5 Db; 4 SNR) насича посоянно. Докато антена от булсат, настроена от мен (10 Db; 9 SNR) няма проблеми по едно и също време

Ами защо не си настроиш ти,тяхната антена....

Калин72 17-10-2011 10:30

Цитирай:

Първоначално написано от Пламен Пл (Мнение124473)
Дано не сте се прецакали като мен с Виваком ТВ! Ужасно качество на услугата(при всеки повей на вятъра приемника търси сигнал и постоянно чакам техници,за да оправят!),ужасно отношение на съпорта- ще съм много щастлив като ми изтече договорът след 2 седмици,за да се отърва от тях!Не ви искам петте лева отстъпка,смешници!:s103

След месец чакане от седмица съм абонат на Виваком Сат ТВ. Доволен съм от монтажа, от качеството на картината, очаквам най-скоро да разрешат ползването на неоператорски приемник или CAM модул, както и да пуснат HD.

dman 17-10-2011 13:09

Цитирай:

Първоначално написано от Калин72 (Мнение124548)
След месец чакане от седмица съм абонат на Виваком Сат ТВ. Доволен съм от монтажа, от качеството на картината, очаквам най-скоро да разрешат ползването на неоператорски приемник или CAM модул, както и да пуснат HD.

Нещо ме кара да си мисля че ще има доста да почакаш за " ползването на неоператорски приемник". Виж за HD може и да стане - ама със доплащане за каналите естествено.:)

Калин72 17-10-2011 13:27

За неоператорски приемник ми говориха двама независими един от друг служители на Виваком, не казвам, че ще се случи скоро, но силно се надявам :)
Инак за HD съм съгласен да плащам повече, стига да е наистина HD качеството, пък и дори и само заради HDMI изхода на приемника им, който и да е :) Че сега с тоя "цифров" сигнал и аналогов изход не е много приятно да гледаш на модерен телевизор :)

д.е.м.т 17-10-2011 13:39

Цитирай:

Първоначално написано от Калин72 (Мнение124570)
За неоператорски приемник ми говориха двама независими един от друг служители на Виваком, не казвам, че ще се случи скоро, но силно се надявам :)
Инак за HD съм съгласен да плащам повече, стига да е наистина HD качеството, пък и дори и само заради HDMI изхода на приемника им, който и да е :) Че сега с тоя "цифров" сигнал и аналогов изход не е много приятно да гледаш на модерен телевизор :)

набута ли се пич,защо не взе зхд на булсата,за под 200 лева щеше да ти излезе монтажа,антената,приемника и таксите за премиум +хд за цяла година.Приятно гледане на мацаница:lol15:

Калин72 17-10-2011 14:08

Не виждам да съм се набутал, защото HD при Булсатком също не е това, което аз знам като HD качество, а и факта, че "нямаме приемници, а и монтаж по-рано от след 2 седмици няма да стане" ме отказа. Не че Виваком блестят с нещо, просто имат повече капацитет, а и нета ми държа да е от тях.

д.е.м.т 17-10-2011 14:09

Цитирай:

Първоначално написано от Калин72 (Мнение124573)
Не виждам да съм се набутал, защото HD при Булсатком също не е това, което аз знам като HD качество, а и факта, че "нямаме приемници, а и монтаж по-рано от след 2 седмици няма да стане" ме отказа. Не че Виваком блестят с нещо, просто имат повече капацитет, а и нета ми държа да е от тях.

хубавите работи стават бавно

тракиец 17-10-2011 14:09

Няма по тъпи от техните монтажници (на виваком), смотани ама смотани ... оня ден слагали на комшийката пода нас антена и понеже не е удобно качили антената на покрива ... да не говорим, че си я закачили на моята мачта, на която имам две булсатски паници и като излезе вятър има вероятност мачтата да и се случи полет над блока ... опънали си кабела и и го законтрили на едната стойка на булсатската ми антена и не на последно място наслагали камъни върху кабела за да не се вее ... еми вече се вее и яко виси от 8-ия до първия етаж ... вероятно жената няма да гледа много дълго с тях ... тъй че.... Виваком ли?... бягайте далече, ако имате други алтернативи.... Приятен Ден и на Вас Вивакомаджиии!

dman 17-10-2011 15:57

Ами не знам какво са ти казали служителите виваком (не бих им вярвал много) ама в началото се гледаха без проблем на неоператорски приемник. После си дадоха зор и направиха така че да не се гледа. Именно поради тази причина хич не ми се вярва да си променят политиката.
Ама нищо не се знае де! :) Все пак струва ми се на виваком гъвкавостта не им е най-силната черта.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:10.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.