Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=245)
-   -   СМС тормоз от близу (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=22051)

АТАНАС15 26-03-2012 23:24

СМС тормоз от близу
 
Помощ!
Днес получих 7 смс от близу ,че им дължа 165 лв по някакъв си договор,а даже ,че НЕ съм им бил НИКОГА анонат
Съвети какво да правя?
:s103:s102:help10:
Send from IPhone 3GS

Antonio 26-03-2012 23:29

Извади ей това :ass:

АзКлавдий 27-03-2012 01:18

на мен от дск ми пратиха 2 смс ,че каратата ми е блокирана , а аз не съм имал никога карта при тях:)

Rabin 27-03-2012 09:57

Вероятно този твоя тел. номер е бил на абонат на Близу.

Златанов 27-03-2012 10:18

Или някой, който е бил абонат, но не си е платил е дал този номер като негов и сега на теб ти пилят. Отиваш в офис на Близу, казваш номера и обясняваш, че никога не си им бил абонат, да изтрият номера от системата и си готов. Те да си го търсят този.

iplandns 27-03-2012 15:10

аз се чудя, тия близу толкова не могат ли , да направят разлика в имената на подалия телефоният номер и ,да свертят поне по егн че , не си ти този на когото да звънят ?

стой по далече от Близуту ! добре че ги няма в , моят раион където живея за мой късмет .

АТАНАС15 27-03-2012 15:14

и при мен нямат покритие(да пази бог да не направят),но според тях даже им дължа пари?!
предчувствувам скандал в някои техен офис...

Veskop 27-03-2012 15:52

Цитирай:

Първоначално написано от АТАНАС15 (Мнение151249)
и при мен нямат покритие(да пази бог да не направят),но според тях даже им дължа пари?!
предчувствувам скандал в някои техен офис...

аз бих им завел едно дело за психо тормоз!

АТАНАС15 28-03-2012 17:29

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение151183)
Или някой, който е бил абонат, но не си е платил е дал този номер като негов и сега на теб ти пилят. Отиваш в офис на Близу, казваш номера и обясняваш, че никога не си им бил абонат, да изтрият номера от системата и си готов. Те да си го търсят този.

ПОЗНА
след ходен из офисите им вече телефонният ми номер вече го няма в техните списъци ;;650
ПС:Веднага почнаха и да предлагат промоции за компенсация....
Аз им казах ,че не ми трябва и нямат покрие-така любезно ми обясниха че САМО за 4 часа ще прокарат кабел(от хасково до минерални бани-18+ км разстояние!) :hammer:
"чудо голямо" седем служителки ме "нападнаха" с някакви ултра "изгодна" промоция ,но не успяха да ме убедят да подпиша въпреки ,че докато си оправях проблема бяха подготвили договор който само чакаше подпис...

ме109е7 28-03-2012 19:48

Цитирай:

Първоначално написано от АТАНАС15 (Мнение151517)
ПОЗНА
след ходен из офисите им вече телефонният ми номер вече го няма в техните списъци ;;650
ПС:Веднага почнаха и да предлагат промоции за компенсация....
Аз им казах ,че не ми трябва и нямат покрие-така любезно ми обясниха че САМО за 4 часа ще прокарат кабел(от хасково до минерални бани-18+ км разстояние!) :hammer:
"чудо голямо" седем служителки ме "нападнаха" с някакви ултра "изгодна" промоция ,но не успяха да ме убедят да подпиша въпреки ,че докато си оправях проблема бяха подготвили договор който само чакаше подпис...


Колега те са се спуснали като лешояди на мръвка. Хубаво че ти поне неси се дал без бой :e050:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:12.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.