Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=165)
-   -   Отражение на кабелна аналогова телевизия (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42451)

растафара 02-06-2017 12:43

Отражение на кабелна аналогова телевизия
 
Здравейте в моя град има една кабелна и се получава отражение на някой канали. Как мога да ги приемам възможно най-изчистено. Ловя ги с външна антена без усилвател и кабел от кабелната от преди години по който не върви нищо. Има ли вариант да усиля сигнала по някакъв начин така че да гледам аналоговите канали поне и ако да как?

Златанов 02-06-2017 13:20

Еми дръпни си кабел директно. Купи хубав TAP и се включи...

dokodoko 02-06-2017 14:29

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение452543)
Еми дръпни си кабел директно. Купи хубав TAP и се включи...

Един вид го насърчаваш да стане кабелен пират , и кабелните оператори в Бургас не е само един а поне 2 , РН - тв Скат аз само тези знам, и ако той се включи на него сигнала може да му се подобри , но да се скапе този на съседите , след което от кабелните оператори може да го посетят и да го глобят и да го изключат. толкова ли не може да гледа по легалния начин ?

Ивайло Цанков 02-06-2017 14:46

ре
 
Сложих кутия от железария за 5лв вътре едно метално шишче за антена и я монтирах на 1 метър от суичовете на кабеларките, има си и цифрова телевизия :) лепнах само една лепенка на СОТ да не пипорчат техниците и заспа цялата работа нито им съм се закачил нито им крада от безценният сигнал.

Златанов 02-06-2017 15:49

Цитирай:

Първоначално написано от dokodoko (Мнение452551)
Един вид го насърчаваш да стане кабелен пират , и кабелните оператори в Бургас не е само един а поне 2 , РН - тв Скат аз само тези знам, и ако той се включи на него сигнала може да му се подобри , но да се скапе този на съседите , след което от кабелните оператори може да го посетят и да го глобят и да го изключат. толкова ли не може да гледа по легалния начин ?

Сефте чувам за глобен пират. По-големи пирати от 90% от операторите ни, не познавам. RN не излъчват ли нелегално съдържание? СКАТ?

dokodoko 03-06-2017 01:07

е ти не си чул за глобен пират защото може и да 1 да има. но просто да не си правят труда медиите да го обяват в ефир.но все плюете по циганите че крадяли железа бензин и друго . че циганите не плащали ток вода и друго ,с други думи ти като се закачиш към кабелната да гледаш на аванта един вид ром ли искаш да се пишеш ? е това няма да те огрее поне не за дълго , важно е да си истински ром мургав щото само на тях им дават аванта Българите не ни бръснат за нищо , ромите крадат и не отиват затвора за тях по изборите има ядене и пиене и 50 лева , а Българите ги карат задължително да гласуват че и няма ядене и пиене и 50 лева за нас.
тоест ако ти крадеш сигнала на кабелната телевизия се опитваш да пестиш пари ама ставаш като гадните крадливи роми ,ама нали не искаме уж да мязаме на тях така само се излагаме да нямаме пари да си платиме кабелната ?
е кабелните оператори може да предлагат пиратско съдаржание , но ти не си кабелен оператор и си краен потребител който ако иска поне малко държавата да се оправи е , поне да ние истинските Българи да спазваме законите , какво е казал Бог не кради една от божиите заповеди.

Златанов 03-06-2017 05:24

Ясно, разбрах. Искаш да кажеш, че:"потити патити питити ром тинтири минтири ром отити мотити ром татата матата патата питити хатата матата роми"...

Дред 03-06-2017 10:12

Ма точно . И аз за това си мислех , как ми го открадна от ... клавиатурата . ;;513
Нищо, спестих си малко писане . ;;573

dzumba 03-06-2017 10:34

Е, пак доста написа!

аспух 03-06-2017 14:02

А кабеларките с просторите по легалният начин ли са ги прокарали?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:22.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.