Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СОТ охранителна техника (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=129)
-   -   DVR не може да ескпортира файл със стар запис (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47425)

тв666 02-02-2022 12:56

DVR не може да ескпортира файл със стар запис
 
Прикачам снимка да видите модела на устройството.

тв666 02-02-2022 12:59

Цитирай:

Първоначално написано от тв666 (Мнение571581)
Прикачам снимка да видите модела на устройството.

Не можах да открия модела да прочета в интернет за него. Но при опит да се изтегли файл ми показва напредък и после не го откривам никъде. Търся го и го няма, не се е изтеглил. (снимката11 тук)
Моля, дайте идея какво да настройвам ако е от това.

Кайен 02-02-2022 13:26

Цитирай:

Първоначално написано от тв666 (Мнение571582)
Но при опит да се изтегли файл ми показва напредък и после не го откривам никъде.

Файла го има, но не се вижда. Опитайте да го свалите направо на десктопа и трябва да се види.

ОгиАЛ 02-02-2022 20:51

Еми задайте му Record DIR, на снимката е празно.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

тв666 07-02-2022 10:35

Цитирай:

Първоначално написано от ОгиАЛ (Мнение571599)
Еми задайте му Record DIR, на снимката е празно.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Не става, задавам местоположение и отчита напредък че се изтегля и го няма файла. Търся го в указаната папка, също и в щелия компютър и пак го няма.

тв666 07-02-2022 13:35

Цитирай:

Първоначално написано от тв666 (Мнение571737)
Не става, задавам местоположение и отчита напредък че се изтегля и го няма файла. Търся го в указаната папка, също и в щелия компютър и пак го няма.

Указвам пътя както си е по подразбиране и пак не става.

Какво да го правя?

Мартинския 07-02-2022 14:48

Юзера с който си се логнал има ли права за експорт на запис?
Пробвай с админ акаунта.
Също така юзера с който си се логнал във виндоус има ли права да пише там където сейваш? Пробвай да зададеш папка C:\temp

ПС и сега загледах, локално където задаваш папка за видео и снимка е когато ще записваш или снимаш ремоут.
Местоположението на свален запис се определя от снимката в предишния ти пост - Download -> Record DIR

тв666 07-02-2022 15:06

Цитирай:

Първоначално написано от тв666 (Мнение571739)
Указвам пътя както си е по подразбиране и пак не става.

Какво да го правя?

И още един проблем откривам с този DVR. Както го достъпвам през IP-то му, и прекъсва връзката. При нов опит за се включи ми изписва да изтегля файл и да го инсталирам. Като го отворя с nоtepad ми излиза един и същи текст. Прикачам снимки:
Да не е хакнат или нещо друго?
Дайте съвет какво да го правя?

тв666 07-02-2022 15:12

Цитирай:

Първоначално написано от Мартинския (Мнение571743)
Юзера с който си се логнал има ли права за експорт на запис?
Пробвай с админ акаунта.
Също така юзера с който си се логнал във виндоус има ли права да пише там където сейваш? Пробвай да зададеш папка C:\temp

ПС и сега загледах, локално където задаваш папка за видео и снимка е когато ще записваш или снимаш ремоут.
Местоположението на свален запис се определя от снимката в предишния ти пост - Download -> Record DIR

Да има. Администратор съм в Windows. И влизам с админ в DVR-a.
В предишния ми пост съм писал и за друг проблем от неделя. Почна да изключва и да ми излиза в IExplorer-а долу да изтегля файл( с някакво различено всеки път име, и нища не става...нито да се инсталира, нито нищо...). Оправя се с рестарт на самия DVR. Ама по два.три пъти да го рестартирам на ден....?! Какво му стана? От настройките гледам са същите доколкото сравних. Възможно е и друг да е пипал преди дни. Но не съм сигурен. Сега съм сменил паролата пък...

Мартинския 07-02-2022 17:50

ОК,
Аз на двр с такъв софт влизам само през хmeye.net Изтеглил съм активх контрола от там, инсталиран и вече през сайта проблем с гледането и тегленето на записи няма. Същото е и с апа на телефона.

Това с пренасочването на портове (до колкото знам освен хттп трябва и медиа порта да се пренасочи) и лъсване в нета ти казаха по-горе че е опасно на тия китайски пръчки, а и все пак така го лъжеш че го гледаш локално, та може и затова да не ти работи свалянето. Виж че в юзерите има един сервизен, дет не може да го изтриеш и не може да му смениш паса......


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:51.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.