Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Булсатком в Мадрид (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43188)

samisam 24-12-2017 22:51

Булсатком в Мадрид
 
Здравейте Колеги,
Имам следното питане:
Моя позната живее в Мадрид и търси решение за българска телевизия.
В момента търси телевизор с приложението на БСК Фюжън, има парола и потребителско име, но не е ясно дали там ще работи и колко дълго.
Втория вариант е от тук да стане абонат и да си занесе приемника там, но не помня човека,който монтираше сат системи в Мадрид.
Във форума имаше такъв колега, търсих но не намерих информация.
Идеи и други предложения са добре дошли.
Поздрави и Весели Празници!

ogibo 24-12-2017 23:00

Цитирай:

Първоначално написано от samisam (Мнение469019)
Здравейте Колеги,

В момента търси телевизор с приложението на БСК Фюжън, има парола и потребителско име, но не е ясно дали там ще работи и колко дълго.

Всеки телевизор с андроид ще свърши работа, но качеството е кофти.
Весели празници.

АнтенаБГ 25-12-2017 02:57

Булстат в Мадрид
 
Цитирай:

Първоначално написано от ogibo (Мнение469020)
Всеки телевизор с андроид ще свърши работа, но качеството е кофти.
Весели празници.

Здравейте, пиша Ви от Мадрид, занимавам се с инсталиране на Булстат ( и не само), може да ме намери в офиса ми близо до Аtocha, ( Jose Antonio Armona 10) или на 672104384.

dzumba 25-12-2017 12:14

Виж,научи името,на това което ще инсталираш,а преди това,Честита Коледа!

SERHI1970 25-12-2017 12:32

Цитирай:

Първоначално написано от АнтенаБГ (Мнение469031)
Здравейте, пиша Ви от Мадрид, занимавам се с инсталиране на Булстат ( и не само), може да ме намери в офиса ми близо до Аtocha, ( Jose Antonio Armona 10) или на 672104384.

Ооо ти си по фактурите.:)

АнтенаБГ 25-12-2017 13:10

Отговор на доста тъпи мнения
 
Цитирай:

Първоначално написано от SERHI1970 (Мнение469053)
Ооо ти си по фактурите.:)

Тъпо е да се правят такива коментари. Дори не зная как се бутат да пишат такива безмислени мнения когато е повече от ясна печатната грешка.
А, и не знам какво значи надмиса диригент под името Ви, но жалко.

И отделно от това, когато се регистрирах в този форум очквах да намеря единсвенно информация за новия за това време България Сат, но си дадох сметка че голяма част от пишещите нямат абсолютно никаква техническа информация и само се нападад един друг. Просто е загуба на време .

SERHI1970 25-12-2017 13:25

Грешката е вярна!Честита Коледа.;)

dzumba 25-12-2017 13:56

Цитирай:

Първоначално написано от АнтенаБГ (Мнение469060)
Дори не зная как се бутат да пишат такива безмислени мнения когато е повече от ясна печатната грешка.

И аз така си помислих,.....ама два пъти печатна грешка:s101!

АнтенаБГ 25-12-2017 19:44

Още 2 думи за първичните прибързани реакции
 
Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение469066)
И аз така си помислих,.....ама два пъти печатна грешка:s101!

Аз също се замислих защо е излязло БулсТат вместо Булсат и смятам че намерих причината. Съобщението написах от телефона на жена ми ( Samsung Gran Neo ) с активиран граматичен коректор. При написване на БУЛСАТ ако не го забележите в текста остава БУЛСТАТ. Телефона е на 4 години и не е актуализиран, може би вече би приел и БУЛСАТ от първия път като правилна дума. Също може да има влияние да не видя грешката и часът в който е писано -2 сутринта. Ако наблюдателните които реагираха направят проба може да им се получи същото.

dzumba 25-12-2017 19:55

Съгласен!
Ама правете по често подаръци на жените си!;;602


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:41.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.