Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Octagon (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=400)
-   -   NEW OCTAGON SF8008 4K Combo SUPREME (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48513)

Pirat 28-12-2023 08:50

NEW OCTAGON SF8008 4K Combo SUPREME
 
Очаква се през февруари пускането на подобрен вариант на легендарния OCTAGON SF 8008 4K,няма точно инфо за модела SUPREME но предварителното инфо е за по мощен процесор,повече памет,подобрени тунери,подобрена работа с приложения,подобрен дизайн и малко по висока цена.
Интересно турските гастербаитери какво са измислили :)

швепса 28-12-2023 10:14

ВАЖНИ ПРЕДИМСТВА НА SUPREME:
- Вграден Bluetooth
- Тунерът и демодулаторът са нови и по-добри, особено за сляпо търсене и многопоточно видео
- Вградена функция за инсталиране на SSD HDD (нова технология в сателитни устройства и възможност за мини HDD, което е първо в света)
- Дистанционното управление е същото, но качеството му е повишено, Бутоните и клавиатурата са напълно обновени.
- Вътрешен wifi dual band, т.е. 2.4 .... 5GHZ стана 1200Mbit, сегашните 8008 са 300Mbit
- Някои подобрения и компоненти с по-високо качество бяха използвани на основната платка.

и т.н. и т.н. Има още няколко дребни промени, това са важните.

- 1 Gb ram се запазва, но процесора ще бъде нов много добър
- Продажбите в Германия ще започнат в края на февруари за нас края на март

Pirat 28-12-2023 10:22

Както се казва нова година идва с нова играчка за феновете:)

moreg 28-12-2023 10:44

Цитирай:

Първоначално написано от Pirat (Мнение594073)
Интересно турските гастербаитери какво са измислили :)

Да разбираме ли, че гастербайтерите държат завода и ги произвеждат? Интересно ми стана.....

дрим 28-12-2023 10:59

За сецането на картината при превключване на канал, нещо ще правят ли?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Pirat 28-12-2023 11:20

Цитирай:

Първоначално написано от moreg (Мнение594076)
Да разбираме ли, че гастербайтерите държат завода и ги произвеждат? Интересно ми стана.....

Този приемник и не само този се правят от турците в Германия,по принцип този бизнес е на турците и арабеските,иначе турчина си плаща на някой да проектира приемника,платката е прави чичко китаец и идва като резервни части,турчина прави панелите и сглобява..
.за софта си плащат.

Pirat 28-12-2023 11:25

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение594077)
За сецането на картината при превключване на канал, нещо ще правят ли?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Нов процесор,няма инфо за него...скоро ще може да си порьчаме:)

yavor1 28-12-2023 11:36

1Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от moreg (Мнение594076)
Да разбираме ли, че гастербайтерите държат завода и ги произвеждат? Интересно ми стана.....

В сайта им е описано

Ламерът 28-12-2023 18:17

С 1 гига рам е слаба ракия ако ще да е с процесор от космически кораб :s101:s101:s101 ако и процесора е здравей силикон пак ме губят. В момента имам два приемника със силикона, интересното е че единия е изцяло андрод и няма проблема със забавянето при смяна на канала а този с енигма 2 така си сеца от как съм го взел а му пускам ъпдейти постоянно. Така че не ми се струва превлекателен ако фрийзва и рамта е малко... Живи и здрави ще видим. Лошото е че този пазарен дял умира с годините всичко мина на иптв и китайски боксове дето закачаш кабелите на интернета и тока почваш да гледаш. Такива приемници все по рядко ще се вадят на пазара което е тъжно като цяло. ;;650;;650;;650

yavor1 28-12-2023 18:40

Цитирай:

Първоначално написано от Ламерът (Мнение594086)
С 1 гига рам е слаба ракия ако ще да е с процесор от космически кораб :s101:s101:s101 ако и процесора е здравей силикон пак ме губят. В момента имам два приемника със силикона, интересното е че единия е изцяло андрод и няма проблема със забавянето при смяна на канала а този с енигма 2 така си сеца от как съм го взел а му пускам ъпдейти постоянно. Така че не ми се струва превлекателен ако фрийзва и рамта е малко... Живи и здрави ще видим. Лошото е че този пазарен дял умира с годините всичко мина на иптв и китайски боксове дето закачаш кабелите на интернета и тока почваш да гледаш. Такива приемници все по рядко ще се вадят на пазара което е тъжно като цяло. ;;650;;650;;650

Имам Pulse 4k с Flash – 8GB EMMC RAM – 2GB DDR4 и няма никакви проблеми на Е2, в момента на мултибут е с АТV 7.4.Мултисталкер на Е2 се държи перфектно, също!
Не бих си взел нов бокс с по-малко от 2 Gb Ram, но това е мое мнение.


https://diablosat.net/bg/home/801-ab...r-dvb-s2x.html


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:08.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.