Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Български програми на останалите спътници (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Vivacom на 45Е - обсъждане (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=7525)

Dreyller 02-02-2010 16:45

Vivacom на 45Е - обсъждане
 
Каналите в момента на този градус са ясни:

БТВ
БТВ Комеди
БТВ Синема
Военен канал
Латина Фиеста

Нека тук всеки който знае информация, да я казва. Съответно ВТК беше тестван преди време на цял транспордер. Текущите канали са на разкъсан транспордер, от който излъчват и румънците. С това транспордерите, които Виваком ползва стават 2. Понеже излъчват в MPEG-4 е ясно, че ако направят една мрежа там, каналите ще си останат в такъв формат. Имайки предвид, че са ползвали 2 транспордера и че са на MPEG-4, колко SD канала максимум може да има на 1 такъв транспордер, за да се запази качеството добро на програмите ? Мисля, че са около 20, но някой по-запознат нека каже. Но ако са 20, то 20 канала по 2 транспордера = 40 канала. Звучи добре като за начало, а и кодировката явно ще е най-новото Ирдето. Все пак обсъждането нека става в тази тема, а и се надявам да получа отговор на въпроса си .

Крал Артур 02-02-2010 17:42

Аз поне не съм срещал нищо официално по въпроса. Дано все пак изберат друг спътник;;650

Чък Норис 02-02-2010 19:39

Аз не виждам какво има да ги обсъждаме толкова и да правим бесмислени догатки. Това, че са тестваи 2 транспондера не означава, че не могат да наемат още 2, 3 или 4, което просто ще е задължително, за да могат да бъдат каквато и било конкуренция на булсатком или евроком-кейбълтел.

bu12tras 02-02-2010 19:42

Само да вметна една малко подробност която научих, Булсатком ще е = Виваком от лятото!!!
За това сега се купуват кабелни от булсат по селата да могат да вдигнат още цената!!!
Че и добре плащат 100лв за абонат !!!

Цец0 02-02-2010 20:23

Слави, изключително се надявам да не излезе вярно това, което пишеш. Първо, защото БТК и монопол в комбинация са страшни думи, второ последством това DTH пазара в Бъргария е мъртъв, а третото го знаеш сам и без да ти го казвам ;) Единственото положително ще е, че вероятно ако стане така Irdeto ще остане и няма да се налага разтакаване на черги!

Веско 02-02-2010 20:25

Цитирай:

Първоначално написано от hitman (Мнение31339)
Само да вметна една малко подробност която научих, Булсатком ще е = Виваком от лятото!!!
За това сега се купуват кабелни от булсат по селата да могат да вдигнат още цената!!!
Че и добре плащат 100лв за абонат !!!

Дано това не се случи!

system 02-02-2010 20:50

Цитирай:

Първоначално написано от hitman (Мнение31339)
Само да вметна една малко подробност която научих, Булсатком ще е = Виваком от лятото!!!
За това сега се купуват кабелни от булсат по селата да могат да вдигнат още цената!!!
Че и добре плащат 100лв за абонат !!!

Нема такова животно, не знам от де го роди това !!!

bu12tras 02-02-2010 20:56

Цитирай:

Първоначално написано от system (Мнение31343)
Нема такова животно, не знам от де го роди това !!!

Това ,че ти не знаеш ,не значи ,че няма!!!
Освен ако не се казваш Пламен Генчев и да ни се представиш тука и на нас и да ни осветлиш за светлото бъдеще!!!

Въйко 02-02-2010 21:00

На мен странно ми звучи Вивател да купят Булсат и да се катерят по друг спътник.Няма логика просто.Ако ще купуват Булсат то директно ще си ползват Хеласа.Ама то човек може ли да хване логика някъде че камо ли тук.
Иначе рано или късно Булсат ще е продаден,това е ясно.Батко Пламен няма цял живот да си трови нервите.Редно е след създаването,развитието и продажбата на кабеларката и инвестирането на парите в Булсат в един момент да го продаде и него и да си поживее човека.Кой знае кога ще го продаде но с парите определено ще си осигури живота до края.

system 02-02-2010 22:01

Цитирай:

Първоначално написано от hitman (Мнение31344)
Това ,че ти не знаеш ,не значи ,че няма!!!
Освен ако не се казваш Пламен Генчев и да ни се представиш тука и на нас и да ни осветлиш за светлото бъдеще!!!

Не съм Пламен Генчев ама поне знам какво се опитваме да правим:worry:във Виваком и то определено не е свързано с Булсат


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:59.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.