Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Булсат САТ или Мтел Интерактивна ? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41608)

спаркс 10-12-2016 01:46

Булсат САТ или Мтел Интерактивна ?
 
Здравейте,

Ровнах из форума, но повечето питания по темата са старички и реших, че нещата може да се променили. Та на въпроса.
Искам да вкарам кабелна, държа на качество на картината, непрекъснатост на сигнала и бързодействие на приемника. В момента имам интернет към Мтел и мога без проблем да си вкарам интерактивната им телевизия, но днес я мернах в техен офис и не останах особенно очарован както от качеството на картината така и от бързодействието на устройството им.
Преди години ползвах Булсат сателитна и тогава качеството беше много добро и устройствата им работеха прекрастно, това все още ли е така ? Някой да има по пресни отзиви от двата оператора и да може да направи сравнение ?

Сърдечно благодаря за отзивите.

gogyto 10-12-2016 08:56

Най-добре потърси кабелен доставчик, най разумното като цена и качество ще е!

Веско 10-12-2016 10:14

Цитирай:

Първоначално написано от gogyto (Мнение435027)
Най-добре потърси кабелен доставчик, най разумното като цена и качество ще е!

Абсолютно,най-добрия вариант! Аз се вързах към местен доставчик "Тракия кабел",качеството е много добро!

спаркс 10-12-2016 12:29

то останаха ли такива доставчици ? Някой с препоръка за такъв доставчик за София ?

Дато 10-12-2016 12:45

Цитирай:

Първоначално написано от спаркс (Мнение435049)
то останаха ли такива доставчици ? Някой с препоръка за такъв доставчик за София ?

Близу, НЕТ1

спаркс 10-12-2016 12:55

близу = мтел, в моя квартал казаха, че нямат коаксиал на близу само през ftp кабел към мтел (въпросната интерактивна). Окрупняване на пазара ...

Радо1948 10-12-2016 19:05

Цитирай:

Първоначално написано от спаркс (Мнение435049)
то останаха ли такива доставчици ? Някой с препоръка за такъв доставчик за София ?

В кой квартал си?
Погледни дали нямаш при теб ТВНет и Нет 1

спаркс 21-12-2016 16:54

Драгалевци. В района има и други доставчици, но съм в нова кооперация и само Мтел имат изградено покритие. От НЕТ 1 ми казаха, че шахтите до мен били на Мтел и трябва да копаят за да ме окабелят и явно не им се занимава. От една страна бих ги разбрал, тъй като за сега ще съм единствен абонат, но явно никой не мисли в перспектива.

tok82 21-12-2016 17:39

на който и да си все в оная работа така ,че недей му мисли много

vasilstf 21-12-2016 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от спаркс (Мнение435989)
Драгалевци. В района има и други доставчици, но съм в нова кооперация и само Мтел имат изградено покритие. От НЕТ 1 ми казаха, че шахтите до мен били на Мтел и трябва да копаят за да ме окабелят и явно не им се занимава. От една страна бих ги разбрал, тъй като за сега ще съм единствен абонат, но явно никой не мисли в перспектива.

Къде си в Драгалевци? Аз също съм там и засега като качество, май близу са най-добре. Все пак бившите Евроком са първата кабеларка в квартала, доскоро бяха и единствени и имат покритие навсякъде. Явно нещо от мтел са те метнали. Иначе Нет1 имат покритие между Захари Зограф и Хранков, покриват и малка част от вилната зона, където живее собственика на нет1. За толкова години нямат никакво развитие тук, иначе биха дръпнали много недоволни клиенти.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:46.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.